Chaturbate - pvt show

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Marrien »

Ahoj, zaregistrovala jsem se na chaturbate a vůbec netuším, jak se dělá pvt show. V nastavení na private je kolonka na heslo, který buď pošle uživatel mně nebo já jemu, ale je tam psáno tohle:

This will lock your room to all users unless they know this password, and hide your cam from the home page.
Be wary of users asking you to set a password, this is not a private show and you will not receive tokens for setting a password.

Ale nikde nevidím, kde se přičítají tokeny, přijde mi, že uživatelé nic neplatí. jak poznám, že jsme skutečně v placené pvt show? A ani nevím, kde se zadávají platební údaje pro výplatu. Oni sami peníze neposílají, např. jako na bonga?
Podpora na chaturbate nějak nefunguje, nikdo mi neodepsal, proto píšu sem.

Moc děkuji za Vaše odpovědi a pomoc.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Admin »

V pvt se tokeny zakaznikum odecitaji automaticky a musi to byt on, kdo pozada modelku o pvt. Modelka sama nemuze spustit pvt.

Zaheslovanim mistnosti je umozneno sledovani videa pouze po prihlaseni spravnym heslem, ale tokeny uz se v mistnosti zakaznikum neodecitaji. Modelka obycejne prodava heslo za predem domluvenou a zaplacenou castku.

Chaturbate posila penize automaticky dvakrat mesicne. Na vyzadani si muzete nechat vyplatit provizi i mimo tyto terminy. Platebni udaje se zadavaji pri registraci

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Marrien »

Díky moc za odpověď. Ale bohužel se nemůžu nikde dopátrat, kam zadat údaje k platbě. Nikdy při registraci nebyly a stále to v nastavení nemohu najít. V ostatních chatech je to tak jednoduché a přehledné, ale na chaturbate je to prostě nějaký zmatený. Nevíte, kde bych si to měla zadat? Psala jsem na podporu, ale neporadili mi, asi mě nějak nechápou nebo nevím. Díky moc.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Sally »

V profile, v zalozke Token Stats, mas Payment Information Form

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Marrien »

Díky moc. Ještě bych měla jeden dotaz ohledně paxum. Může mi na paxum někdo (myslím, když má někdo účet u jiné banky, nemá paxum) poslat peníze z jiné banky? Nebo formou PayPal? A pokud ano, jaké údaje mu musím poskytnou? Děkuji moc za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Sally »

V oboch pripadoch staci email. Na Paxum ti moze poslat peniaze iba ten, kto ma tiez Paxum ucet. Paypal by som neriskovala, erotika nieje povolena a Paypal ti moze zablokovat ucet. Na Paypal tiez odosielatel vidi tvoje prave meno :problem:

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Marrien »

Děkuju moc...no já si právě říkala, že PayPal neakceptuje platby za erotiku...takže když má ten dotyčný taky paxum, stačí mu jen můj email (na to aby mi poslal peníze)?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Sally »

Ano. Posli mu email, pod ktorym si na Paxum zaregistrovana. Prevod je hned a tvoje meno neuvidi

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Marrien »

Super, díky moc za odpověď :-)...

AndreaM
Příspěvky: 19
Registrován: sob 19. říj 2019 2:25:24

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od AndreaM »

Ja by som nikdy neriskovala akukolvek bocnu platbu mimo tokeny.Staci aby dotycny to nahlasil adminovi a konec.A taketo previerky robia aj adminovia chatu.Pre neho neni problem vam natipovat zopar tokenov a tak ziskat doveru.Niekedy risk je zisk ale v tomto pripade neviem.

Odpovědět