Pozastavení účtu na MFC

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Myslíš tím, že masku můžeš mít třeba občas...např. když budu vysílat 5x do týdne, tak že jeden den si ji můžu dát? Chápu to dobře? Jasně, to vím, že musí ukázat obličej, že ne, jen třeba od rtů dolů :-D nebo jen ty intimní záběry...

No já nevím, ale jak říkám, já jsem mu vůbec nereagovala, on si vlastně psal sám se sebou (já jen poslala smajlíka jednou za půl hodiny) nic víc...ale to by měli zablokovat jeho, jemu poslat upozornění. Vím, že incest je tam zakázaný, ale já vlastně vůbec nereagovala. Ale díky za tip, když někdo bude něco takového psát, tak ho upozorním nebo rovnou vyhodím :-D...a přestal ti psát nebo si ho musela vyhodit? On nedostane žádné upozornění? To by měli taky, ne?

Ano, to určitě pozastavené je, ale říkám si, taky mi mohli napsat datum, jak dlouho to bude trvat, když mi ten email vlastně poslali...jak říkáš, když mi napsali, že mi peníze pošlou a to je 1.8. dám pak vědět, jak jsem dopadla. Ale děkuji moc, docela jsi mě tu uklidnila ;-). Jsem ráda, že jsem měla komu napsat :-). Ještě jednou díky :-)!!

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Ahoj, ještě bych měla dotaz, našla jsem v pravidlech MFC, že se u nich ,,hardcore" považuje, že ve veřejném chatu nemůžeš masturbovat a ukazovat intimní partie zblízka. Ani když to není žádný extrém. Je to tak? Našla jsem tam spoustu holek, co dělá ve veřejném chatu docela dost odvážné věci a ukazuje vše zblízka. Opravdu se v tom už nevyznám, co se tedy dělat může nebo ne :-(. Moc děkuji za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Tak co? Mozes vysielat?

Pravidla na MFC su postavene tak, aby MFC bolo vzdy kryte. Musia sa riadit tym, co prikazu karetne spolocnosti. Vela veci je tolerovanych, ale ak pride problem, napisu ti, ze si si mala precitat pravidla...
A tiez si myslim, ze nemaju rovnaky meter na vsetky modelky

S tou maskou je to tak, ze nemozes odvysielat celu session iba v maske. Cize kludne mozes mat masku aj kazdy den, ale musis ju obcas dat dole.

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

To jsem už taky někde četla v diskuzi...že modelkám v Americe víc nadržují než ostatním holkám z jiných zemí :-)...Jasně, už to chápu, jak to s tou maskou je :-)...díky moc za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Som zvedava, ci ta odblokovali. Alebo nieco nove napisali

Odpovědět