Jaká světla?

Odpovědět
FoxieStar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2015 22:52:16

Jaká světla?

Příspěvek od FoxieStar »

Ahojky holky, zajímalo by mě jak to máte se světlem, .. hlavně jak silné a podle čeho mám vybírat? Lampičky předpokládám jsou slabé :D A nějaký ledlampy a tak se špatně hledají i přes heureku... :?

Takže jaké technické parametry byste doporučili?

Našla jsem něco takového: Tesla LED reflektor 10W, 750lm, 230V, 5000K (nejde dát odkaz, mrkněte kdyžtak na Heureka.cz), není to moc silné?

Ve světlech se vůbec nevyznám :|

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Jaká světla?

Příspěvek od Sally »

Ja pouzivam studiove fotograficke svetla na stative. Su fajn, ale je to dost velke a do bytu sa moc nehodia, tak asi prejdem na ziarivkove trubice. Bud klasicke alebo LED. Velmi zalezi aku mas kameru, cim lepsia kamera, tym lepsie zvlada nedostatocne svetlo. Reflektor ma bodove svetlo, to by bolo skor na vytvorenie akehosi efektu.

FoxieStar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2015 22:52:16

Re: Jaká světla?

Příspěvek od FoxieStar »

Díky Sally,.. Našla jsem něco takového, myslíš, že by to mohlo stačit? Dejme tomu dvě, z každý strany jedno :) A hlavně jak je to s tím zářivkovým světlem, není moc studený? Radši bych něco, co simuluje denní světlo, ale je fakt, že jsem doma na "tajňáka" (nemám vlastní pokoj a máma neví, co dělám) a na foto reflektory s deštníkama nemám peníze ani místo...

Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Jaká světla?

Příspěvek od SáraS »

Máte někdo zkušenost s těmi kruhovými světly?

Odpovědět