nudechaty

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

nudechaty

Příspěvek od veronika »

ahojky zdravim vsechny .....2 roky pracuji na nudechatech o free chaty nemam zajem...mam dotazek je tu nekdo kdo pracuje take jen pro nudechaty? zajimalo by me kolik jich mate,ja jich mam 8....stale hledam nove a nove ale nejak se nedari dekuji za odpoved.-)

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: nudechaty

Příspěvek od Sally »

ahoj, mozno by bolo lepsie, keby si vypisala na ktorych nudechatoch robis a niekto prida dalsie

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Re: nudechaty

Příspěvek od veronika »

ja pracuji na visitu,camclientu,adobu,777 live com,px,strip,mdh........
kdyby nekdo vedel jeste o nejakem nude chatu budu rada dekuji ;)

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: nudechaty

Příspěvek od Sally »

www.homecams.com

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Re: nudechaty

Příspěvek od veronika »

ten homecams je nude chat nebo free chat?predem diky

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: nudechaty

Příspěvek od Sally »

Aj free chat aj nude chat. Prepnes sa kde chces. Vela americkych chatov to ma takto. Ja nude chaty uz dlho nerobim, ale myslim, ze Jasmina, Cams, iFriends maju nude (member) chat

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: nudechaty

Příspěvek od Edita »

Veroniko, míváš na visitx koncem měsíce vždy proplacený celý výdělek? Já jsem tam začala pracovat minulý měsíc a doted mi nenaběhla téměř polovina výdělku. Support mi psal, že do konce měsíce by mělo být vše proplaceno. Už máme druhou půlku druhého měsíce a nic.

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Re: nudechaty

Příspěvek od veronika »

me platí vše normálne,tak nevim co tam mas ty.-)

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Re: nudechaty

Příspěvek od veronika »

Sally píše:Aj free chat aj nude chat. Prepnes sa kde chces. Vela americkych chatov to ma takto. Ja nude chaty uz dlho nerobim, ale myslim, ze Jasmina, Cams, iFriends maju nude (member) chat






aha a jak se to z free prepina na nude chat?nemam s tim zadnou zkusenost:-( diky....takze kdyz nechci delat free ale jen member chat jde to ju?

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: nudechaty

Příspěvek od Edita »

veronika píše:me platí vše normálne,tak nevim co tam mas ty.-)


V Payout mám vždy jinou a menší částku než v Details month, kde jsou vypsány jednotlivé priváty a výdělky. Občas mi nějaké peníze v Payout naběhnou, i když nejsem online, ale ještě nikdy jsem nedostala vše (3 měsíce). Dokonce jsem zjistila, když jsem psala na support a tam se divili, o jakých penězích to mluvím, že za první měsíc mám ve výdělcích uvedenou menší částku než tam původně byla! Ted si dělám screenshoty, ale už je to po této stránce v pořádku. :shock:

Odpovědět