Stránka 1 z 1
Vysílání když máte "svoje dny"
Napsal: pát 15. bře 2013 15:00:31
od Gina
Holky jak to řešíte když potřebujete vysílat a dostanete menstruaci?
Re: Vysílání když máte "svoje dny"
Napsal: pát 22. bře 2013 15:46:57
od Katie
Jsou na to takove speciální houbičky. Moc jsem tomu ze začátku nevěřila,ale je to spolehlivé a nikdo nic nepozná
prodávají je např. tady
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
ale vygooglíš určitě i jiné obchody
Re: Vysílání když máte "svoje dny"
Napsal: pon 01. dub 2013 10:57:19
od Sofia
Já vysílám normálně s tamponem..odstřihnu šňůrku a je to ok, nikdo nic nepozná...tampon potom vytáhnu bez problémů.