Výpověď ze studia

Odpovědět
Jessica
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. úno 2013 23:10:07

Výpověď ze studia

Příspěvek od Jessica »

Když se zaregistruji do studia je možné v případě nespokojenosti normálně odejít jinde nebo prostě pro ně přestat vysílat? Slyšela jsem něco o pokutách a podobných nepříjemnostech

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Výpověď ze studia

Příspěvek od Katie »

Záleží na smlouvě, pokud teda nějakou podepíšeš. Každopádně nick a profil patří studiu, takže bys musela začít s novým. Studio ti rovněž může zablokovat novou registraci na serverech, kde jsi s nima vysílala.

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Výpověď ze studia

Příspěvek od Magie »

Katie píše:Záleží na smlouvě, pokud teda nějakou podepíšeš. Každopádně nick a profil patří studiu, takže bys musela začít s novým. Studio ti rovněž může zablokovat novou registraci na serverech, kde jsi s nima vysílala.


A nemáte prosím, někdo zkušenosti konkrétně se Streamate a MyFreeCams? Ve smlouvě se studiem není přímo uvedeno, že nesmím používat jejich chaty, ale je tam spousta paragrafů, takže oni jsou krytí určitě, jen jsem slyšela, že některé chaty nedají na blok od studia a modelky si mohou udělat novou registraci. Pokud máte někdo zkušenost, děkuji za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Výpověď ze studia

Příspěvek od Sally »

Streamate ti neurobi registraciu ak tam uz mas jednu pod studiom. Myslim, ze az po 6 mesiacoch alebo dokonca po roku co odides od studia.
MFC teoreticky ano, ale tam velmi dbaju, aby modelka nemala dva ucty alebo aby si nezakladala stale nove.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Výpověď ze studia

Příspěvek od Edita »

Chaty, kde může být pouze jedna registrace, většinou zruší tu studiovou, když modelka požádá o zrušení a zašle svoje ofocené doklady. Některé se cukají, jinde se dá domluvit. Se Streamatem jsem si asi týden mailovala, nejdříve mi tvrdili, že tu předchozí registraci musí zrušit studio, pak mi napsali, at pošlu k ofoceným dokladům snapshop, jak držím u hlavy pas a papír s dnešním datem a předchozí registraci zrušili. Na MFC jsem jenom vyplnila novou registraci a bylo to. Ale musíš jim napsat, jinak se čeká hodně dlouho, než ji sami zruší.

Odpovědět