Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Gina »

Chtěla bych zkusit livechat ale vůbec nevím jak začít.Myslíte, že je lepší si najít nějaké studio kde mi poradí?

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Admin »

Pokud máte doma vhodné zázemí a internet, můžete se zaregistrovat na nějaký menší chat a uvidíte jak Vám to půjde. Spoustu informací a rad získáte i na tomto fóru.
Dobré studio nebo zkušená kamarádka Vám však ušetří spoustu nervů,času a starostí a to i v případě, že vysíláte z vlastních prostor a využíváte jenom jejich know-how. Důraz kladu na slovo dobré...

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Sally »

ahojky :) no ja robim z domu ...nikdy som zo studia nerobila ale neviem no...stalo to naozaj dost nervov kym som na vsetko prisla sama ... po 2 rokoch si trufam povedat , ze uz sa v tom trochu viem pohybovat ale vzdy premyslam nad tym ci to trapenie stalo za to , ze keby som ako nova isla do studia uz davno by som zarabala to co teraz a ak nie aj viac... fakt ti neviem poradit jednoznacne , ze co je lepsie Gina ... mne dost chybaju neake kamosky co to tiez robia a v studiu by som ich urcite mala , nie je to nic moc nad vsetkym sa trapit sama . Akokolvek sa rozhodnes , drzim palce :O) a ak sa chces nieco opytat budem sa ti snazit pomoct :O)

sexinka.websex
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. úno 2013 21:08:33

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od sexinka.websex »

Ahojky, já jsem zkoušela dělat pouze z domu a to jak na Skypu, tak i na livechatu. Myslím si, že obojí má něco do sebe a hlavně, lze to kombinovat dle pořeb. Studio je určitě fajn, ale je dobré spíše pro začínající modelky, které potřebují zázemí a vedení. Ve tsudiu je fajn, že modelce přesně porádí co a jak a ona si nemusí dělat hlavu ani s pprpagací, ani s technickým zázemím. Prostě přijde a jede .) Když mám mluvit sama za sebem tak rozhodně z domova. Je to pohodlné a časově naprosto volné. Člověk si však samozřejmě musí sám zajistit reklamu i techniku - a to může být trošku finančně náročnější.

martinka
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. úno 2013 15:33:15

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od martinka »

Dělám s LiveChat z domova
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Edita »

Já jsem kdysi byla ve studiu, nyní chci pracovat z domu, ale neumím si tady představit zvukové projevy, bydlím v paneláku. Jak jste na to vy? ;)

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Sally »

Ja robim v panelaku a problem v tom nevidim. Keby aj bolo nieco pocut, tak co... Maximalne si sused pomysli aka som naruziva, ze aj o 5 rano mam chut na sex :D

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Edita »

Musela jsem se znovu zaregistrovat. Tak ve čtyři ráno spoléhám, že lidé spí a na chodbě nikdo není, ale přes den bych to tedy nezkouším, Byt je malý a všechno hrozně slyšet.
Sally, pracuješ na visit-x.net?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Sally »

Ahoj. Rano chodia ludia do prace, tak mozno nieco pocuju. Vysielam aj cez den, ale to asi nebude tak pocut ako v noci, ked je vsade ticho. Nemyslim si, ze by som u "toho" robila az taky kraval, ale mozno maju susedia iny nazor :D
Nie, na Visit-X nerobim. Ani na ziadnom inom nemeckom chatu. Neviem po nemecky a tiez tam vraj je treba ZL. Ked som zacinala, tak som uvazovala sa tam zaregistrovat, ale teraz uz by sa mi to bilo s amerikami

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Je lepší dělat z domu nebo ze studia?

Příspěvek od Edita »

Ahoj, ŽL není třeba, to jsou fámy. Nevíš, o něaké americe, kde se vyplácí týdně, kromě Streamatu?

Odpovědět