"Čau k..rvo", jak s tím naložit?

Odpovědět
SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

"Čau k..rvo", jak s tím naložit?

Příspěvek od SáraS »

Každá se s tím setká.
Tady i v zahraničním livechatu.
Do jaké míry je modelka na livechatu právě tím, kým ji nazývají někteří oprsklí zákazníci?
(vyjma samozřejmě role play)
Jak na ně reagovat?
Jak se vnímáte v roli livechatové modelky?

Reaguji tímto dotazem i na ten odkaz z médií (viz diskuze), kde je paní jak prostitutkou, tak livechat modelkou - a už jsem se setkala dosti často s tím, že si pánové myslí, že jsme jen "holky na eskort, kterým se zrovna nikam nechce, tak sedí doma u kamery".

S.

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: "Čau k..rvo", jak s tím naložit?

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sara, z mojich skusenosti ti viem povedat, ze podobne veci nikdy nepotesia, je to vskutku neprijemne. Avsak podla mojho nazoru, ide skor o to ako sa ty v praci vnimas sama, ci si vyrovnana s tym co robis a co ta zivi. Fakt je podla mna to ze pre tzv. beznych ludi aj vo svete intimity bud vsetko biele alebo cierne, paci sa mi a nepaci sa mi, nehovorim ze je to to tak u kazdeho, ale asi u vacsiny ano, a malo kto sa na to dokaze nepotzerat s nejakym predsudkom. A co s tym? idealne ak sa budes snazit nepripustat si to, ty sama najlepsie vies preco to robis a podla mna nieje jediny dovod na to aby si sa za to niekomu mala ospravedlnovat ani to vysvetlovat. A v neposlednom rade si treba uvedomit ze ti najvacsi pokritci, ktori ta dourazaju a pod ta sami sleduju a robi im to dobre ....

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: "Čau k..rvo", jak s tím naložit?

Příspěvek od SáraS »

Emma píše: ↑
čtv 27. úno 2020 17:16:00
Ahoj Sara, z mojich skusenosti ti viem povedat, ze podobne veci nikdy nepotesia, je to vskutku neprijemne. Avsak podla mojho nazoru, ide skor o to ako sa ty v praci vnimas sama, ci si vyrovnana s tym co robis a co ta zivi. Fakt je podla mna to ze pre tzv. beznych ludi aj vo svete intimity bud vsetko biele alebo cierne, paci sa mi a nepaci sa mi, nehovorim ze je to to tak u kazdeho, ale asi u vacsiny ano, a malo kto sa na to dokaze nepotzerat s nejakym predsudkom. A co s tym? idealne ak sa budes snazit nepripustat si to, ty sama najlepsie vies preco to robis a podla mna nieje jediny dovod na to aby si sa za to niekomu mala ospravedlnovat ani to vysvetlovat. A v neposlednom rade si treba uvedomit ze ti najvacsi pokritci, ktori ta dourazaju a pod ta sami sleduju a robi im to dobre ....
Taky je řešení tyhle urážeče bez potenciálu stát se klienty zabanovat.
Faktem je, že dokážou zkazit náladu.

bezejmenná
Příspěvky: 15
Registrován: stř 28. lis 2018 4:06:08

Re: "Čau k..rvo", jak s tím naložit?

Příspěvek od bezejmenná »

Ono jich je takových docela dost - buď nereaguju a elegantně to přejdu s tím,jak kdyby napsal jen Ahoj - někdy se podívám zpříma do kamery s takovým tím pohrdavým výrazem " Say what ? :D " a někdy když mám horší náladu odpovím úplně stejně - Hey bitch .... :D (ale když se mě klient slušně zeptá, zda může, vůbec mě to netrápí , když ne, tak to spíš nas*** ) ale asi mi vic vadí - když někdo přijde a oslovuje mě Mommy ... Ok, je mi 36 - ale myslím, že vypadám solidně - obzvlášť s filtrem, co retušuje a dost omlazuje , ani nemám děti, žádná vytahaná prsa, žádné vytáhle bříško - normální postavu - takže mě to vyloženě uráží :D

Odpovědět