Chaty

Bublinka
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. čer 2020 7:26:52

Re: Chaty

Příspěvek od Bublinka »

:please2

Lessie
Příspěvky: 18
Registrován: pát 10. led 2020 2:46:12

Re: Chaty

Příspěvek od Lessie »

MFC, streamte, F4F, chaturbate, bongacams, cam4 a vela dalsich :)

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Chaty

Příspěvek od Olivia »

Byla tu zminka o provizich, tak na to navazu. Ja pracuji jenom obcas a na nemeckych chatech, ted tedy jenom na jednom, ale provize je porad stejna, jako kdyz jsem si pred sedmi lety delala registraci. Pritom ceny se zvedaji, platy se zvedaji a na chatech porad to same? Je to tak i jinde, pracujete porad za ty same castky jako drive? Zacinala jsem ve studiu na ruznych chatech, povedomi o cenach mam.

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Chaty

Příspěvek od Olivia »

Asi bych to mela upresnit, ja si sice muzu zvednout cenu a vydelat vic, provize se nezvednou nanejvys ceny, ale jak jsem se chatem zabyvala jenom okrajove, tak jsem nad tim neuvazovala. Co vy? Pracujete ted za vic nez drive?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaty

Příspěvek od Sally »

Mas pravdu, ceny za tokeny alebo credity sa nezmenily nikde pokial viem. Ale je to len virtualna mena. Takisto realne peniaze, koruna, euro, dolar atd., su rovnake, ale ceny za tovar sa zvysuju.

Cize ak som predavala video alebo nohavicky za 1000 tokenov, teraz predavam za 1500 apod. S pvt je to zlozitejsie, najma ak ma chat pevnu cenu za minutu. Videla som, ze niektore camgirls vyzaduju napriklad 500 tokenov dopredu a az potom idu do pvt, ale to sa robilo aj kedysi kvoli extremne kratkym pvt.

Ale na nemeckych chatoch som nikdy nerobila, neviem, ako to tam funguje :think:

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Chaty

Příspěvek od Olivia »

Ja tedy tokenove chaty nezvladam. :-) Nemecke maji jenom placene privaty, a to mi vyhovuje. Ale zajimalo by me, za kolik pracuji treba Nemky a vidam i Svycarky. Ve studiu jsme mivaly vetsinou ty nejnizsi ceny. I holky, co vydelavaly hodne, to delavaly na kvantite. Ale pochybuji, ze by holky ze zapadu take delaly za tyto drobne, takze si rikam, mam zvednout cenu nebo ne.
Jestli to cte nekdo, kdo dela na Nemcich, at se klidne vyjadri. :-)

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Chaty

Příspěvek od Magie »

Ahoj, tak já jsem se vrátila k chatu po téměř dvou letech a také dělám na pár free a na německých placených privátech a ano, oni nezvýšili ceny, máš šanci si to ale zvýšit. Já to nedělám, protože nestíhám ani moc chodit na free, což zase vůbec nevadí (oni sami vlezou na pvt, nechtějí čekat než se svlečeš), ale mi to po té době teď jde opravdu hooooodně dobře, tak si nestěžuji a jsem ráda za ty malé ceny. Musíš trochu myslet na to, že je opravdu krutá doba, spousta chatů a hlavně ty, kde holky dělají za pár tokenů show na free, kde pár jich platí a 100 žebráků čumí a na to já také nemám žaludek, nikdy jsem to nedělala a nikdy dělat ani nebudu a logicky proč ti budou příště posílat peníze, když tě už ta spousta z nich na free viděla? A navíc dnes oni nemají ty peníze jako dříve, tak skáčou, kde vidí levnější ceny a mít trochu lépe našlapaný pc, tak ti stačí 6 chatů s nastavením kamery 1280x720 a máš jich najednou v privátě několik, i dva až tři z každého chatu, ale ty nuda mi vyhovují, šlape mi to opravdu dobře a po 4 hodinách jsem vyplivnutá z mé energie, ale penízky se sypou, což je pro mě důležité. Ale toto je má zkušenost, každému vyhovuje něco jiného, těžko říci.

AliceeBe
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. úno 2021 19:57:19

Re: Chaty

Příspěvek od AliceeBe »

Ahoj :)
Jsem úplně na začátku - konkrétně se rozkoukavam, kam se registrovat atd...
Mám práci na HPP, ale nestačí mi tento příjem. Takže přemýšlím, že bych začala s livechatem.
Byla by jste některá ochotná mi poradit do začátku? Mám namysli - jakou minimálně technologii pořídit, jak začít na chaturbate nebo bongacams... Děkuji moc 🥰

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaty

Příspěvek od Sally »

Ahoj, nic zvlastne nepotrebujes. Pocitac alebo notebook, webkameru a dobre internetove pripojenie. To vsetko asi mas. Skus Chaturbate a uvidis, ci je webka ten pravy business 4 u ;)

Alebo napis ake mas vybavenie a v com konkretne chces poradit

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Chaty

Příspěvek od Olivia »

Ja bych se pridala s dotazem, jake pozivate splitcamery nebo programy. Ja jsem doposud pouzivala manycams a program ke kamere, ktery s odchodem WIn 7 se mi instaluje v jine podobe, ktera mi nefunguje. Manycams ma jenom zakladni nastaveni a to je malo, potrebuji hezci obraz. Splitka nabizena Visitem ma zase nevyhovujici format pro me. Udelali si novy software a same zmeny k horsimu na nem. Dekuji za radu.

Odpovědět