Chaturbate - pvt show

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od SáraS »

Ostatně to by mne zajímalo, jestli tu jsou i "volavky", které nalákají modelku k soukromé platbě.
Někdy mi totiž klienti připadali právě takoví. Ale zase - stálo by to webu za to?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od Sally »

Samozrejme, ze na chatu sa o bocnych platbach radsej vobec nebavit. Vela chatov preslo na camscore system a lepsie zarabajuce modelky su zobrazovane na stranke vyssie. Cize ak dostanes peniaze bokom, dostanes sice o par $ viac, ale v celkovom hodnoteni na chatu ti to nic nepomoze.

Na druhej strane, mam zopar membrov, ktori mi celkom pravidelne posielaju peniaze aj cez Paypal. A urcite niesom sama. Ale je to vzdy len take prilepsenie napriklad na dovolenku, nieco do domacnosti, alebo len tak. Nikdy to nieje priamo za ucinkovanie na webke.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Chaturbate - pvt show

Příspěvek od SáraS »

AndreaM píše: ↑
sob 19. říj 2019 3:13:17
Ja by som nikdy neriskovala akukolvek bocnu platbu mimo tokeny.Staci aby dotycny to nahlasil adminovi a konec.A taketo previerky robia aj adminovia chatu.Pre neho neni problem vam natipovat zopar tokenov a tak ziskat doveru.Niekedy risk je zisk ale v tomto pripade neviem.
Ano, někdy mi ta nabídka přišla tak okatá, že to skutečně vypadalo jako "volavka".
S.

Odpovědět