Pozastavení účtu na MFC

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Ahoj všem, budu ráda, když se ozve někdo, kdo mi pomůže nebo, kdo má taky zkušenost jako já.
Jsem zaregistrovaná na myfreecams, zatím jsem tam vysílala 4x. Vše bez problémů. A když jsem tam naposled byla v pátek a v sobotu se chtěla přihlásit, už mi to nešlo. Psala jsem jim email a odpověděli mi, že můj účet byl uzavřen kvůli porušení pravidel po varování a pak pozastaven. A platba mi přijde na konci výplatního období. Vůbec netuším, co jsem provedla, protože tam se mnou neměl nikdo žádný problém. A opravdu jsem tam nedělala nic, co by zavánělo nějakým extrémem. Nikdo mě nevaroval, nenapsali mi ani do chatu ani email, prostě vůbec nic, o tom, co bych provedla, a že mi kvůli tomu uzavřeli účet. Psala jsem jim email, že nevím, čeho jsem se dopustila, že mi žádný admin od nich nic nenapsal a zda mi účet opět otevřou. Zatím mi nikdo neodpověděl, rozeslala jsem již několik emailů.

Budu hrozně vděčná, když mi někdo pomůžete a zda si myslíte, že mi účet opět otevřou, když napsali, že je pozastaven.

Děkuji moc za Vaše odpovědi.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Upozornenie aj podrobnosti by si mala mat v profile. Ak mas ucet len pozastaveny, budes tam mat aj datum dokedy. Email neposielaju a uz vobec ti nikto nebude pisat do chatu.

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Do profilu mi žádná zpráva v pátek nepřišla a vlastně vůbec žádný den. A on té doby se tam nemůžu přihlásit (od soboty), tzn, že se nemůžu přihlásit do svého účtu a ani svůj profil nemůžu najít, takže se nemůžu podívat vůbec na nic. Vůbec tomu nerozumím. V pátek mi odpověděli, proto nechápu, proč by mi neodpověděli znovu, když jsem žádné upozornění od admina nikde neměla. Takže vlastně nevím, co mám dělat a ani, čím jsem se provinila, když mě nikdo nevaroval a přitom mi psal - což není pravda.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Mne sa objavil taky trojuholnicok v lavej hornej casti profilu ako vystraha. Ale ucet mi vtedy nepozastavili, len upozornili na zakazane praktiky. S ich supportom je tazka rec, vacsinou neodpovedaju. Drzim ti palce. MFC je tvoj jediny chat?

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Já si ničeho takového nevšimla a to se vždy po vysílání dívám ještě na profil, jestli tam nemám něco napsané. Mě právě nikdo na nic neupozornil a kdybych nenapsala, tak by mi ani nedali vědět, že mám účet pozastavený. Ale už nenapíšou z jakého důvodu. No já právě s nimi neměla problém. Pokaždé, když jsem se na něco ptala, a že těch dotazů bylo dost, odpověděli vždy ještě ten den během chvíle nebo pár hodin, proto ta ignorace od nich mě teď překvapila. Díky. Ne, není, ale daří se mi na něj nejlíp a jsem tak fakt spokojená. Víš, co mě ještě napadlo...jak napsali, že mi peníze pošlou na konci zúčtovacího období - což je 1.8., tak nemohla bych mít i ten den účet opět otevřený?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Tazko povedat, ale prajem ti, aby ti toho 1.8. ucet odblokovali. Pre mna je MFC najlepsi chat, robim tam skoro 10 rokov a s ziadnym inym chatom sa to neda porovnat. A tym nemyslim len zarobky

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Vůbec nereagují na žádný můj email, i když jsem jim dnes poslala na tři různé mejly. A jak říkám, vždy mi hned odpověděli a ten den a teď úplná ignorace - přijde mi, jak kdyby to dělali naschvál. Mohla bych tě o něco poprosit? Nemohla by si jim napsat prosím email, že když někomu pozastaví účet, za první údajné porušení pravidel, za jak dlouho ho zase povolí? Byla bych ti moc vděčná, protože jsem fakt bezradná. Byla jsem z toho chatu nadšená a teď nevím, co mám dělat. Děkuji Ti moc!!!

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Toto som od nich dostala:
Listed below are rule violations noted by MyFreeCams administrators. One of three measures may be taken:

Warning: The model may log in at any time but will receive the warning notice until the end-date is reached.
Suspended: The model cannot log in until the end-date is reached.
Shut-Off: The model cannot log in indefinitely.


Samozrejme velmi zalezi, za co vlastne mas ucet pozastaveny. Zalezi aj na tom, o com si pises, nielen co robis pred kamerou.

Marrien
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. srp 2017 11:11:47

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Marrien »

Já už asi vím...moje kamarádka ta je tam taky a psala mi, že má masku, že tam viděla dost holek s ní, a že to nijak nekontrolují, tak, že ji klidně můžu mít taky. Vysílala jsem tam pouze 4x, pokud mi napsali nějaké varování, jak si psala o tom trojúhelníku, tak jsem si ničeho nevšimla, ještě sama jsem tam v něčem tápala. Proto mě bylo divné, že přes varování mi ho pozastavili a já o žádném varování nevěděla. Pak mi jeden uživatel sám od sebe napsal telefonní číslo (a já na to nic) a taky jeden mi už několikrát pořád píše do chatu, že on je ,,jako otec a já dcera" já si s ním o tom nepíšu, on si vlastně skoro píše sám se sebou :-)...já občas pošlu nějakého smajlíka, ale tohle by to snad být nemělo ono, ne? To by zablokovali ty uživatele, já za to nemůžu, co mi kdo napíše, když na to nějak nereaguji.
Psali mi, že mám: suspended account, ale vlastně, když se nemůžu přihlásit na svůj profil, nevím to datum, které je to konečné, kdy mi účet opět otevřou.
Každopádně Ti moc moc děkuji, jsi moc hodná, že jsi napsala.
Pokud to chápu dobře, účet zrušený nemám, budu se tam moci za pár dní přihlásit?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Pozastavení účtu na MFC

Příspěvek od Sally »

Kamaratka ti poradila zle. Maska sa sice pouzivat moze, ale musis ukazovat aj tvar. Rovnako ako kocky, ktore ukazuju iba detaily ako masturbuju, dostanu upozornenie, ze musia ukazovat aj tvar. Je to skor kvoli toho, aby vedeli, ze si to naozaj ty a nevysiela za teba niekto iny.

Mohlo to byt ale aj kvoli tej hre na otca a dceru. Incest je zakazany a musis membra upozornit, ze ked bude nieco take pisat, das mu ban. Ja som vlastne dostala upozornenie za nieco podobne, ked mi member pisal o piss praktikach

Myslim, ze to mas iba docasne pozastavene. Uz len to, ze ti vobec poslu peniaze, si myslim znamena, ze porusenie nebolo az take velke. 1.8. je za par dni tak uvidis. Good Luck :friends

Odpovědět