Tokeny v začátcích

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

:doubtful
Ten notas nie je zly na kratkodobe pouzivanie.Oznacenie intel i7 7700k sa pouziva pre stolove pocitace.
Vo vasom notasi je pouzity intel i7 7700hq . Pre notase sa vyrabaju procesory z mensim prikonom.Je to hlavne pre nedostatocne chladenie a podobne je to i s grafikov.Stolove pocitace dosahuju stabilny vykon
lebo maju podstatne lepsie chladenie.U notasu neni problem rozbehnut i novsie hry.Rozdiel medzi hrami a zivym streamom je taky ze pocitac pri hre nacita obraz hry a potom len meni casti obrazu a ma cas odpocivat.U streamu kazdy okamih vytvara novy obraz a vlastne zataz procesora je stala.Vtedy sa procesor zahreje a vykon klesa automaticky.Nas najnovsi PC ma procesor intel i7-8700K delid co je vlastne
6 jadier 12 vlakien to delid znamena ze ma odstranenu teplovodnu pastu a nahradenu tekutym kovom co vlastne zlepsuje tepelny prenos medzi procesorom a kovovym krytom procesora.Ako chladenie je pouzite vodne chladenie a procesor dokaze ist vykonom 5,3 giga na vsetkych jadrach.Pri pouzity kamery logitech -
brio zvlada stream na chaturbate v 4K rozliseni.Bez problemu dokaze editovat videa 16K.Ako monitor je pouzity tv philips 163cm, 4K Ultra HD,na ktory je vidiet z celej miestnosti co je pri chate velmi dolezite.
My sme to kedysi asi 4 roky do zadu robili ako hobby a nie pre peniaze.V tej dobe sme mali iny prijem ale casom sa podarilo vlastne tento prijem predbehnut.Postupne sa dokupovala dalsia technika a vsetko sa neustale vylepsuje.
Ten chat co som vam poradila vam prinesie peniaze behom tyzdna.Inak doporucujem cosmopayment ako
platobny portal.Ma najnizsie poplatky za svoje sluzby.Karta od paxumu v dnesnej podobe je bez cipu a da sa len vyberat z bankomatu v obchodoch sa platit neda.Epayments kartu zatial nema ziadnu.

Najlepsie je pouzit cosmopayment a ak nemate registrujte sa na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Pri registraci nepouzivat slovensku klavesnicu ziadne mekcene a dlzne! Potom vam to moze automaticky napriklad v nazve ulice pridat ine pismenko.Karta pride behom tyzdna su velmi rychly v paxume nam to trvalo 8 mesiacov a len za poslanie karty vam zoberu 45 dolarov a posielanie na ucet je velmi drahe.

Priame posielanie na ucet v sk banke nedoporucujem.Slovenske banky maju zo zakona povinnost oznamovat danovemu uradu a inym organom podozrive operacie.A ako podozrive operacie by sa javili prave vase prichadzajuce peniaze zo zahranicia.A tieto peniaze potom sa vam bude dost tazko zdovodnovat.

Dalsia vec pri vybere z bankomaty a platbe v obchode.Ked sa vam terminal da na vyber ze z konverziou alebo bez,vzdy je treba vybrat bez konverzie.Ak zadate s konverziou tak vam banka nauctuje poplatok za vymenu a da vam svoj pre vas nevyhodny kurz.Takto stratite zbytocne dalsie peniaze.

Oficialny kurz masterkard zistite na adrese:
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

V kolonke Bank Fee * zadajte vzdy 3.5 %
takto si lahko vypocitate kolko mozete vybrat alebo minut v obchode.
Na vyber z bankomatu je +poplatok 3,15 dolara.

Nikdy nepouzivajte bankomat Slovenskej alebo ceskej sporitelne!!!Tieto zlodejske banky vam zauctuju poplatok za pouzitie ich bankomatu vo vyske € 5.

Vsetky tieto informacie su s praxe a sami sme museli na vsetko prist.Nikde na internete sa o tom nepise.Ja to pisem lebo vysielanie nerobime ani tak pre peniaze ale je to nase velke hobby.

Tie udaje na tom chate su o uspesnosti modelov v mesacnej alebo dennej dobe.Tie najlepsie vyhravaju dalsie peniaze.Uvidite na vsetko pridete.A ak budete postupovat podla mojho navodu urcite zarobite 300 dolarov do buduceho utorka. Ako Payments settings si dajte Cosmopayment a zadajte vase cislo SAN.Ak dnes zaregistrujete Cosmopayments /ucet je hned vytvoreny/ a kartu mate do tyzdna.

Dufam ze moje info vam pomoze.

Zelam uspesny Novy rok 2019 :yes

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Velmi pekne dakujeme za cenne informacie. Vidim ze techniku mate naozaj brutalnu. Na takej urovni to ma ale minimum ludi či? Ved livechaty funguju uz dlho a bezne citam 5 rocne prispevky v ktorych pisu ze vysielaju so starsim 2-3 rocnym noteboom. To znamena ze taky notebook by mal teraz 8 rokov. Jasne ze vtedy sa nevysielalo vo full hd ale aj tak si myslim ze 2 chaty tento notebook musi utiahnut.

Uz len dve otazky a mate pokoj :D

Aky spliter program odporucate? Taky ktory najmenej zatazuje procesor a obraz pojde co najplynulejsie?

Druha otazka: co si myslite o tom nemeckom chate amateur community?

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Pouzivame OBS da sa tam doinstalovat modul virtual cam.
Ine splitery maju kazdy ine muchy a dost zatazuju procesor.
My ked vysielame tak kazdy chat ma svoju kameru a iny uhol a tak vlastne je kazdy stream original.
V praxi to funguje tak ze ked bezi PVT na jednom chate tak je tam akcny zaber a na inych chatoch to
vidia v neutralnom uhle ale strasne by chceli vidiet co sa vlastne deje a ked zacnu tipovat tak sa im len lepsie nasmeruje kamera.Zvuk tokenov nepocuju nepouziva sa z kamier.Zvuk beru dva profi mikrofony
a hudba je mixovana cez mixazny pult.Proste CD kvalita bez skreslenia.Kazda uroven sa da nastavit aj na jednotlive chaty.Ono jedna vec je hd a full hd kvalita obrazu a druha kvalita zvuku.Ked ma users sluchatka potom mu idu vzdychy z jedneho ucha k druhemu.Tento efekt znacne zvysil tipovanie.Je to vlastne nas vynalez ktory zatial nikto nepouziva a ked vidis ze niekto ma mikrofon na chaturbate tak zvuk mikrofonu je mono.Zvuk na webkamerach i ked je vydavany za stereo vlastne neni stereo.
Co sa tyka toho toho nemeckeho amateur community.Nemci nikdy nemali poriadny chat vzdy to fungovalo
tak ze najprv zaplat a uvidis.Vlastne tieto servery hlavne ziju z reklamy.Ono je vela takychto nemeckych chatov ktore su sucastov nejakej datingovej teda zoznamovacej sluzby.Ked to mozem porovnat tak slovensky amateri.sk alebo amateri.com.Proste nic kde by sa zarobili seriozne peniaze.

A co ako sa podarila registracia uz vas verifikovali?A co cosmopayment uz mate hotovy.Ak mate ucet hotovy potom uz mozete tam posielat peniaze.Karta ak vam pride tak dokedy na ucte nemate peniaze tak ju neaktivujete.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Ked to citam, pomaly to mame chut vzdat :D.. Ze zvuk beru 2 profi mikrofony a kamera sa natoci do lepsieho uhlu pri tipovani. Pekny hrot. Takze tie informacie kde zeny pisali ze zarobia 150 000 ceskych pomocou notebooku a jednej kamery su cisty nezmysel ano?

Cize ten OBS s doinstalovanim modulom virtual cam funguje ako klasicky spliter a mozeme vysielat na dva-tri chaty zaroven?

Cosmopayment ideme registrovat zajtra, livestrip je uz verifikovany. Zevraj je este dobry MyFreeCams. Chceme aspon dva chaty, to je taky rozumny kompromis si myslim, aby nebol iba jeden a aby sa to zaroven dalo ako tak stihat. Naozaj si velmi cenime tieto rady na zlatej tacke, ked vy ste na vsetko museli prist sami.

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

:holidays
Ale preco to vzdavat casom sa vsetko naucite a pribudne aj lepsia technika.
Ono tych 150 tisic na notebooku je len vyplodom fantazie
Poznam moldavanku co ide z notebooku ale ta ma kazdy tyzden novy a vysiela len na chaturbate.
Jej nick je catty190 a ta ma prijem okolo 21000 dolarov za mesiac ,je vsak otazkov kolko tipov ide cez
preprate platobne karty.Tieto narody su na to majstri.Ona vsak aj robi krkolomne sow.Ma blokovane zenske nicky a tak ju mozete sledovat jedine ako par alebo muzsky nick.

Kedysi bola aj mensia konkurencia ale zasa nebolo tolko sledujucich usersov.Na slovensku robi problem aj vlastne internet ktory je prepojeny najprv do ciech do praha peringoveho centra a nasledne smeruje do nemecka.To vlastne dost omedzuje rychlost a odozvu prenosu.Myslim tym smer do USA. Priamy spoj ma Nemecko a Anglicko.Preto sme kedysi vysielali cez plateny vpn proxy server nemecky alebo anglicky.
OBS ma vyhodu ze sa priamo pripoji na nemecky cloud server chaturbate a tak dokaze preniest velke data streamu.Tolko v kratkosti k chaturbate.

Co sa tyka chatu tak my MyFreeCams mame tiez je to najmenej zarabajuci chat.Je dost zastarali a dost vytazuje procesor.Mame ho na poslednom pocitaci a moc mu nevenujeme ani pozornost.Je tam absolutne primitivne camskore co urcuje poradie.Je absolutne nevhodny na zaciatky.

Plne mozem doporucit chat
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
/podobnost s TV joj je ciste nahodna/
Tento chat sa da pouzit ako doplnujuci.Registracia je ze idete na spodok stranky a kliknete na cervene
tlacitko na lavo /xmodels/ to vas presmeruje na odkaz:
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Kliknete na na zelene tlacitko /Model registration GO/
a pokracujete v registraci...
Platba je v eurach a 1000 E mesacne sa da v pohode.
Technika vysielania spociva v tom ze si prepnete vzdy privat chat a ten kto tam vleze automaticky plati.Baby ktore su free je zazrak ked im niekto nieco natipuje.Hovorime tomu ze tento chat automaticky zaraba.Peniaze sa daju poslat priamo na vas euro ucet .Alebo epayments alebo paxum.
Priamo na ucet je to bez poplatku.

Vyskusajte a uvidite. :yupii :yes

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Na vsetky chaty teda vysielate pomocou OBS?

Cize jojcam vyplaca iba na epaymens, paxum alebo klasicky ucet v banke? Cosmopayment nie? Nebude teda problem keby to posielali priamo na bankovy ucet? Oni skor nahlasuju statnym organom vyssie transakcie ako 1000euro nie?


Ten trik s gold userom na livestrip bude fungovat donekonecna s tymi istymi tokenami? Nemusime ich tipovat? Staci byt pripojeny v tej miestnosti ako gold user s tokenmi hej? Aku hodnotu ma jeden token ktory modelka dostane na livestripe?


Asi to naozaj funguje, sme dost vysoko ale aj tak velmi malo ludi v miestnosti.
Naposledy upravil(a) Leonardo dne čtv 03. led 2019 3:01:43, celkem upraveno 3 x.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Sally »

Leonardo píše: ↑
úte 01. led 2019 22:12:52
Ked to citam, pomaly to mame chut vzdat :D.. Ze zvuk beru 2 profi mikrofony a kamera sa natoci do lepsieho uhlu pri tipovani. Pekny hrot. Takze tie informacie kde zeny pisali ze zarobia 150 000 ceskych pomocou notebooku a jednej kamery su cisty nezmysel ano?

Cize ten OBS s doinstalovanim modulom virtual cam funguje ako klasicky spliter a mozeme vysielat na dva-tri chaty zaroven?

Cosmopayment ideme registrovat zajtra, livestrip je uz verifikovany. Zevraj je este dobry MyFreeCams. Chceme aspon dva chaty, to je taky rozumny kompromis si myslim, aby nebol iba jeden a aby sa to zaroven dalo ako tak stihat. Naozaj si velmi cenime tieto rady na zlatej tacke, ked vy ste na vsetko museli prist sami.
Mat spickovu techniku je urcite fajn, ale tvoj notebook je v pohode a aj ked na nom 11 chatov nepripojis, dva-tri urcite ano. Casom uvidis, ci potrebjes viac, alebo ani nie
V lete casto vysielam z notebooku na balkone, dokonca aj cez wi-fi alebo gsm, co by sa tiez udajne nemalo, a nemam s tym problem. Ale robim iba MFC, ak je slabsi den, niekedy pripojim CB. Len na CB nieje povolene vela veci, tak potom musis davat pozor co robis, inac hrozi ban.

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Leonardo :clap myslim ze zacinas tomu troska chapat. Mas pravdu zeleny users sa nemoze stat rytierom preto musis si zaplatit aspon jednomesacne clenstvo a stanes sa gold users a potom ho pridas ako rytiera.Po uplynuty mesiaca nick zozelenie ale stale bude rytier vo vasej miestnosti.Tokeny netipovat je to zbytocne.Mame to otestovane.Nas rytier je tiez zeleny ma tokeny a ticho sedi v miestnosti.
Inak ak vam schvalili ucet treba rychlo vysielat ako vam napisali v maili mate 14 dni zvyhodnenu poziciu NEW.Je to dost vyhoda a ked toho nevyuzijete bude to pre vas skoda.
Ozaj skusili ste cvicne vysielat co na to notas?
Ja myslim ze to zvladne naraz i s jojcam.
Jojcam posiela prachy na ucet priamo alebo epayments a epayments vam posle prachy na ucet.K voli financnej bespecnosti bude lepsie ked si vytvorite ucet paxum a poslu vam kartu z ktorej kdekolvek diskretne vytiahnete prachy.Prevod na platobnu kartu ma velmi nizky poplatok ale ked posielate z paxumu do vasej banky je to drahsie.

Vysielat cez obs sa da plnohodnotne len na chaturbate,Da sa i na MyFreeCams ale tam je prenos velmi omedzeny a fullhd alebo dokonca 4k sa proste neda.Oni pouzivaju ako stream server adobe ams a chaturbate pouziva wowzu.MyFreeCams je velmi zastarali.Podla sledovanosti je v USA az na 359 mieste.V poslednej dobe ma velky prepad sledovanosti hlavne kvoli tomu ze nefunguje dobre na mobiloch.Chaturbate je v USA je na 69 mieste ale tiez ide dole hlavne pre horsie zobrazovanie na mobiloch.
OBS mozete vyuzit ako OBS virtual cam na akykolvek chat.
Cize OBS bude robit priamy stream na chaturbate a zdielat ho budete ako virtual cam na dalsich dvoch chatoch.Treba to vyskusat ako to bude fungovat na vasom notasi. Doporucujem HD kvalitu 720p a pripadne skusit 1080p.Vsak uvidis co sa da.Treba kontrolova zataz procesora a is maximalne do 85 az 90 %. A hlavne kontrolovat co vidia usersovia.Vy mozete vidiet na notasi perfekt obraz ale usersom sa obraz ani nenacita alebo bude zamrzat.Treba kontrolovat aj teplotu aby ste ho neuvarili.

Este k tomu vysielaniu z balkonu ako som sa docitala. Da vysielat i z auta.
To vysielanie cez gsm ma zarazilo.Technicky sa to proste neda gsm /ang. Global System for Mobile Communications/ Je to vlastne najstarsia platforma prenosu dat mobilnej komunikacie.
GSM je vlastne prve oznacenie mobilov kde sa vlastne dali ako data posielat textove spravy
a ponuka velmi pomale spojenie GMS.Internet zacal az ako GRPS rychlost 80 kbit/s a neskor edge 200 kb/s. Na vysielanie sa da pouzit vlastne nova siet 4G/LTE ale to by sa nam vysielanie znacne predrazilo.
Plati sa za prenesene data a v pripade streamu je to velky objem dat.

Inak nechapem ako sa da zarobit na na MFC ked to sledujem tak tam nikdo moc netipuje samozrejme ak nepocitam zopar rumunskych prepieracov kariet.Nehovorim ze tam nic nezarobim ale su to smeti oproti inym chatom.Dnes som pocitala platobne karty a napocitala som 12 kariet.Clovek ma v tom obcas chaos odkial a kde pridu peniaze.Dokonca mam aj dve fungujuce karty payoneer .Lebo tato spolocnost stale funguje sice nepracuje pre livecam ale pracuje pre ine podobne Freelancers aktivity.

Treba vsetko vyskusat je to velmi zabavne.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Sally »

GSM beriem ako celkove oznacenie pre mobilnu komunikaciu, ktore sa deli na rozne protokoly - GPRS, Edge, 3G, 4G, 5G...Na vysielanie aspon 3G. Cenovo to neni nic hrozne, zopar euracov, ale pri viac chatoch by sa to samozrejme predrazilo.

Vysielanie vonku bolo jednu dobu velmi popularne. Vysielala som z plaze, z auta, z restauracie ;) apod., potom prisly medialne prusery, kedy sa ludia, co sa nahodne objavili v zaberoch stazovali a bolo po srande :phe Teraz je to dost riskantne.

OBS na myfreecams stale neide na 100%, radsej pouzivam Manycam, ale aj tak idem iba 720p. To sa mi osvedcilo najviac.

Na MFC je sice tazke sa presadit (ale to dneska vsade), ale zarobky su pekne, v pripade TOP modeliek asi najvyssie v obore

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Vysielanie z verejnosti je zakazane na Chaturbate in na MyFreeCams.Dalej pravidlo je ze osoby ktore su v zabere musia byt verifikovane.Preto banuju taketo vysielanie na podnet niekoho kto to proste natre.
Dalsia vec je ze modely ktore prinasaju velke zisky nikdy nazabanuju.Je to aj logicke tak by si vlastne pokazili zisk z prepierania kariet a prepierac zacne prat karty na inom chate.
Su tam aj ine autorske zakony ktore tieto chat spolocnosti aspon naoko dodrzuju.Autorske prava sa vstahuju na budovy a na vsetko na co nemate vlastnicke prava.Preto je problem na chaturbate nahrat video kde je hudba.Preto mam kupenu licenciu na niekolko skladieb a ked poslem certifikat digitalne overeny tak po dlhom natahovani nakoniec povolia zvuk v pozadi.
Pravdepodobnost ze sa niekto sam spozna vo vasom vysielani je ako v sportke vyhrat prvu cenu.Proste nulova.
A ake maju nicky TOP modelky na MyFreeCams ono to moze byt podobne ako na chaturbate kde modelke made in USA natipuje admin v jednom type 250 000 tokenov a potom to prezentuju ako uspech tej modelky.Tak sa robi reklama.Realny usercovia neutracaju velke peniaze na takuto zabavu.Kupuju tie najlacnejsie videa a tipuju 1....25 tokenov na jeden tip .Vcera na chaturbate mi trvalo asi 3 hodiny zarobit 3600 tokenov najvysi tip 100 tokenov a niekolko predanych video.
Moj moderator mal plne ruky roboty ono ked robi na troch PC naraz da to zabrat.
Najlepsi pocit ma clovek ked predbehne rumunske studio.

Odpovědět