Paxum vs Payoneer

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Ahoj, chtela bych se zeptat, nevite, jestli jsou porad problemy se zaslanim paxum karty? Potrebovala bych ji, ale nemuzu cekat moc dlouho. Nebo nevite, ktera zahranicni banka by mi udelala ucet online?

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Admin »

Paxum momentalne rozesila nove karty. Udajne se cekaci doba znacne zkratila a poskytuji dokonce i tracking number, dokazete si tedy zjistit, kdy kartu poslali a kde zrovna je.

Z penezenky Paxum si vsak snadno prevedete penize do sve banky pomoci EFT i bez karty

Zahranicni banku, ktera by byla ochotna otevrit ucet bez osobni navstevy, najdete jen tezko. A pokud ano, jsou to dost pochybne ustavy, kde bych velmi dobre zvazoval, zda jim sverit svoje penize. Proc chcete zahranicni banku? Jake vyhody si od toho slibujete? Vetsina zahranicnich bank bude stejne do CR reportovat udaje o Vasem uctu, takze nejake skryti se pred ceskym danovym uradem je dost diskutabilni.

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

O skryvani pred danovym uradem mi nejde, stejne pracuji jenom na nemeckych chatech, takze nelze neco skryvat. Jde mi o spatnou zkusenost z minula, kdy jsem zaplatila pokutu v nejake agenture, tvrdili mi, ze je vse vyrovnano a nakonec mi po nekolika letech prisla exekuce. Nyni ziju v zahranici, takze nemuzu resit pripadny zapomenuty nedoplatek a zablokovany ucet nebo podobne hezke zazitky, jakymi je nase republika vyhlasena.
Ted k veci. Mam kreditku po expiraci a jine telefonni cislo nez ma moje banka, rovnez zahranicni, ale jsem ted na jinem kontinentu, nahlaseno. Zmenu zasilaci adresu musim potvrdit sms kodem, takze nejdriv nahlasit zmenu cisla. A to, jak to tak vypada, je neprekonatelny problem. Musim jit na video chat, kde jim temer nikdy nefunguje video, takze nemuzu provest zmenu. A v miste, kde zrovna jsem, si ucet zalozit nemuzu. Mohla bych treba zkusit nekoho pozadat o zalozeni uctu na svoje jmeno s mym tel. cislem, jenze lide vetsinou nevedi, kde pracuji, a v IB by si to precetli. Takze jsem zajasala nad paxum, ale zase nerada bych si tam nechala zaslat penize a cekala na kreditku nevim jak dlouho. Potrebuji na vycestovani vetsi castku, takze zadat nekoho o pujcku take nechci.

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Jeste dotaz. Cetla jsem, ze na paxum je treba si nejdriv zaslat penize a az pak se da pozadat o kartu. Plati to porad?

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Admin »

Jestli musite mit na Paxum nejdriv penize, zjistite nejlepe sama na svem uctu, kde musi byt pristupne tlacitko pro zadost o kartu. Paxum casto meni vydavatele svych kart a tudiz i podminky se muzou lisit. Z vyjadreni nekterych camgirls, ktere stale cekaji na kartu mesice, bych na brzke zaslani Paxum card bezmezne nespolehal. Zalezi jak na celou vec spechate.

Spolehlivejsi v tomot smeru je Cosmo, nevim vsak, jestli nemecke chaty podporuji tuto penezenku

Pripadne vyuzit treba Paysera.com, nebo jinou epenezenku s IBAN uctem a kartou. Pozor vsak, aby nemeli v podminkach zakaz erotiky

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Moc dekuji za rady a tip. Paysera pusobi sympaticky, chapu spravne, ze ji budu moc zadat jako banku? Nemci totiz zasilaji penize jenom na ucet a Paxum.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Admin »

Ano, u Paysery dostanete vlastni IBAN

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Leonardo »

Dneska som chcel vybrat peniaze z karty PAXUM a bankomat vypisal ze transakciu nieje mozne dokoncit. Skusil som aj ovela nizsiu sumu ako bola na karte a neslo aj tak. Na stranke PAXUM som videl ze je nejaka nova karta UNIUNPAY.. Pisu k nej toto:

Získajte svoju vlastnú kartu pre okamžitý prístup k prostriedkom vášho účtu Paxum!
(Existujúci držitelia kariet Paxum SEPA si môžu túto kartu tiež objednať, ak
potrebné.)

Nechapem co tym myslia, ze "ak je to potrebne". Funguje Vam paxum karta normalne? Dakujem

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Leonardo »

Tak dnes som zistil ze ide skontrolovat stav uctu aj cez bankomat. Ukazalo ze tam je 50 USD. V skutocnosti je tam o dost viac. Dneska som volal na podporu paxum a pani povedala, ze prenesenie financnych prostriedkov z uctu Paxum na ich kartu SEPA, môže trvat az 48hodin. Vzdy nam to islo hned, stacilo presunut peniaze par minut pred tym ako sme ich isli vybrat. Stalo sa niekomu nieco podobne?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Prevod na SEPA kartu mi ide. Aspon to tak ukazuje v profile. Zajtra idem vyberat, potom napisem, ako to dopadlo ;)

Odpovědět