Paxum vs Payoneer

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Tak ziadny problem s vyberanim nebol. Je ale mozne, ze nakoniec Paxum tu staru SEPA kartu odstavi, ako to urobili s kartou Trucash. Doteraz mam na nej nieco okolo 1000$ (zostatok uz ani neide cez ATM zistit) a neviem sa k tomu dostat :wtf

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Emma »

Ahojte budete ma mat asi za uplne tupelo, ale zalozila som si paxum, nakolko udajne bude mar epayment problem s kartami a kedze neviem ci to brat vazne alebo nie pre istotu som si ho zalozila. Ucet mam overeny, karty objednane, ale co do kelu nikde nevidim alebo som aspon nepochopila ako to funguje je nejake cislo uctu alebo nejake san cislo podobne ak ma cosmo, nech pozeram ako pozeram nic take nevidim
A este jedna otazka ma niekto z vas ucet na bongacams a vie mi poradit ako mam cez potporu zmenit platobne udaje ? ak by sa niekto nasiel kto pozna odpovede budem moc moc vdacna
Dakujem
Emma

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Emma »

Inak co sa tyka Kariet Paxumu preistotu som objednala obe....

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Tvoj e-mail, ktorym si sa registrovala na Paxum, sluzi ako cislo uctu. Na Bonga jednoducho napis, ze chces posielat peniaze na Paxum a daj im tvoj reg. e-mail

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sally. dakujem za radu si poklad, ako sa inak mavas ? ako sa ti vodi?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Dakujem, dobre :holidays Hovorim si, ake mam stastie, ze nemam ziadne peniaze v ePayments. Aspon raz ma to obislo
A ty ako bojujes?

Yvett
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. úno 2020 14:44:53

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Yvett »

Ahojte,
chcela by som vás poprosit o radu ohladom Paxum. Účet mám cca. 6 mesiacov, ale nemôžem ho používať, pretože nemám overenú adresu. Už som im poslala asi 10 rôznych dokladov s adresou a stále odmietnuté. Môžete mi prosím poradiť aký doklad ste predložili vy? Už si pripadám ako uplný blbec. Ocením akúkoľvek radu. Už som z toho naozaj zúfalá.
Ďakujem za pomoc a prajem pekný deň.

Lessie
Příspěvky: 18
Registrován: pát 10. led 2020 2:46:12

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Lessie »

Yvett píše: ↑
ned 16. úno 2020 14:03:22
Ahojte,
chcela by som vás poprosit o radu ohladom Paxum. Účet mám cca. 6 mesiacov, ale nemôžem ho používať, pretože nemám overenú adresu. Už som im poslala asi 10 rôznych dokladov s adresou a stále odmietnuté. Môžete mi prosím poradiť aký doklad ste predložili vy? Už si pripadám ako uplný blbec. Ocením akúkoľvek radu. Už som z toho naozaj zúfalá.
Ďakujem za pomoc a prajem pekný deň.
Ahoj, ja som dala tusim obciansky a potom fakturu za internet, tusim to nemoze byt starsie ako 3 mesiace ten doklad ako faktura a pod. A tiez im trvalo dlhsie asi cez tyzden ze boli bez odozvy, tak som im napisala, ze aky je problem ked ma este stale neoverili a potom to hned spravili.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Yvett píše: ↑
ned 16. úno 2020 14:03:22
Ahojte,
chcela by som vás poprosit o radu ohladom Paxum. Účet mám cca. 6 mesiacov, ale nemôžem ho používať, pretože nemám overenú adresu. Už som im poslala asi 10 rôznych dokladov s adresou a stále odmietnuté. Môžete mi prosím poradiť aký doklad ste predložili vy? Už si pripadám ako uplný blbec. Ocením akúkoľvek radu. Už som z toho naozaj zúfalá.
Ďakujem za pomoc a prajem pekný deň.
Ahoj, ja sa uz sice nepamatam, co som posielala, ale ak posles kopiu pasu a bankoveho vypisu, tak nemoze byt problem. A ako pise Lessie, doklad o adrese nesmie byt starsi ako 3 mesiace. Mozno je skor problem v kvalite kopii, co si im posielala. Co ti odpisali, preco to nevyhovovalo?

Yvett
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. úno 2020 14:44:53

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Yvett »

Ahojte,
velmi pekne ďakujem za odpoveď. Od septembra som im posielala rôzne bankové prevody, platby za internet, za elektrinu, za plyn atd. Všetko to boli kvalitné kópie buď scanované alebo vygenerované bankou , nie starsie ako mesiac. Zakaždým mi prišla odpoveď , že je to zamietnuté.
Vcera som im posielala výpis z banky tak čakám. Keď to bude zase zamietnuté,tak sa už zastrelím.

Odpovědět