Paxum vs Payoneer

Sally

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Nie, nemam osobnu skusenost, len som na tuto penazenku nahodou narazila. Pouzivam Paxum a Cosmo. Tak skus region, kde si teraz.

Alebo nebolo by jednodussie otvorit si ucet v nemeckej banke? Niekde som citala, ze v niektorych to ide aj online. Ale uz je to dost davno, neviem ako teraz :?

Olivia

Příspěvek od Olivia »

Ja musim jako prvni vepsat svoji rezidenci, to je Cesko, a tim to skonci. Jenom nevim, jestli je problem CR, nebo podle IP vychazi z mista, kde zrovna jsem, ale to by se asi neptali na rezidenci. Mate me to, protoze z internetu mam dojem, ze Cesi N26 pouzivaji.
Banku bych take brala, kdybych vedela jakou. Cokoliv s nemeckym IBANem. :-)

Olivia

Příspěvek od Olivia »

Ahoj po dlouhe dobe, :-) zaregistrovala jsem se na Streamate a divala na platebni metody. Kdysi jsem mela payoneer, z nynejsich penezenek neznam zadnou. Jakou pouzivate, nebo mate i mimo chat zkusenost? Je tam Skrill, Paxum, Cosmo, Juicy, ePay, ACH.
A take bych se chtela zeptat, znate zpusob jak prevzit penize od membra krome paypalu? Ziju totiz v zahranci, nemam cesky ucet, a proto nemam moznost si prevest penize na ucet. Videla jsem, ze holky pouzivaji cash up, ale ta byla pro USA.
Dekuji za odpoved.

Sally

Příspěvek od Sally »

Ahoj, pouzivam Paxum, Cosmo, ePayservice. Funguju vsetky, ale najviac mi vyhovuje Paxum.

Membri ti mozu poslat peniaze kdekolvek zijes napriklad cez Western Union. Alebo potom Revolut, Wise apod.

Olivia

Příspěvek od Olivia »

A v čem je Paxum lepší?
Někteří membři chtějí jenom zasílání přes mail jako je třeba Paypal. Je to jednoduché a hlavně anonymní. 😂🙃

Sally

Příspěvek od Sally »

Z Paxum mozem vyberat kartou aj poslat peniaze do banky. Cosmo je tiez ok, ale maju tam limity na vacsie platby (tusim tam neide poslat viac ako 5000 USD v jednej platbe), ePayservice uz som dlho nepouzila, maju tam vysoke poplatky, ale mozno uz ich zmenili :)

PP urcite nieje anonymny. Member vidi tvoje prave meno (aj ty jeho). Ide sice prepnut PP ucet na firemny, a potom je tam vymysleny nazov firmy, ale to ma malokto

Aj na Paxum si ide posielat vzajomne peniaze a tam member neuvidi nic okrem emailu, ale kto z membrov ma Paxum... Potom jedine Bitcoin alebo giftcards ;)

Olivia

Příspěvek od Olivia »

Ahoj Sally, moc dekuji za informace. Zalozila jsem si Paxum a maji tam moznost poslat penize na kartu. Tim je myslena jakakoliv vlastni karta nebo jenom jejich? A penize jdou na ucet opravdu tech uvedenych 5 dnu?

Odpovědět