Paxum vs Payoneer

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Leonardo »

Som fakt retardovany, 3 dni som skusal vytahovat z karty COSMO v domienke ze je to Paxum :wall :lol5 .. Myslite ze je dobre pre buducnost objednat aj tu novu kartu? Keby nahodou Paxum zrusil zmluvu s bankou ktora kryje staru SEPA kartu. Doklad o adrese mam iba najomnu zmluvu, ktora je starsia ako danych 90 dni. Pri objednavani karty chcu ten doklad poslat znova. Snad s tym nebude problem. :lol3

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Emma »

Ahoj Leo, ja so si len nedavno Paxum zalozila a pre istotu som objednala obe bo nikdy nevies co bude, tvrdia ze zaslanie ak som spravne pochopila je bez poplatku, cize jedine riziko co byt moze ze tu druhu nevyuzijes.
Co sa tyka overenia adresy poslala by som radcej napr fakturu za telefon, alebo vypis z uctu, nech nieje priestor na komplikacie, ale je to na tebe

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

Emma ma pravdu, potrebujes oficialny dokument, idealne vypis z uctu.

Novu kartu ti sice poslu zadarmo, ale aktivacia stoji 44,95 USD

The Paxum Unionpay Card will be shipped to you completely free, and you will not be charged the card annual fee ($44.95 USD) until Card Activation, meaning you can order the card now even if you have zero funds in your Paxum account.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Leonardo »

Pred rokom som posielal najomnu zmluvu overenu notarom a v pohode to preslo. V oficialnych dokumentoch nemam tutu adresu. Teraz mi to zamietli lebo zmluva ma viac ako rok, napisali ze je stara a treba max 90 dnovu. Nechapem naco riesia taketo picoviny, ne kazdy byva vo vlastnom byte a ma potrebne papiere. Za 2 mesiace sa budem stahovat takze to uz nejdem riesit, ked sa prestahujem poslem im novu najomnu zmluvu a vybavene :lol:

Rocny poplatok 44usd sa plati za vedenie uctu ako celku alebo za konkretnu kartu?

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od SáraS »

Leonardo píše: ↑
stř 19. úno 2020 15:06:38
Pred rokom som posielal najomnu zmluvu overenu notarom a v pohode to preslo. V oficialnych dokumentoch nemam tutu adresu. Teraz mi to zamietli lebo zmluva ma viac ako rok, napisali ze je stara a treba max 90 dnovu. Nechapem naco riesia taketo picoviny, ne kazdy byva vo vlastnom byte a ma potrebne papiere. Za 2 mesiace sa budem stahovat takze to uz nejdem riesit, ked sa prestahujem poslem im novu najomnu zmluvu a vybavene :lol:

Rocny poplatok 44usd sa plati za vedenie uctu ako celku alebo za konkretnu kartu?
Já to pochopila jako poplatek za účet i kartu v jednom. Ale ráda si počkám na odpověď.

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Chtěla bych se zeptat, nevíte, která elektrická peněženka má německý IBAN?Visit totiž zasílá výdělek na neněmecké účty s poplatkem 10 euro, a to mi vadí už z principu. Děkuji za radu.

Catty
Příspěvky: 14
Registrován: sob 30. lis 2019 0:20:50

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Catty »

Za výplatu přes Paxum chtějí 10 euro? :nooo

Německý IBAN má myslím TransferWise, ale ti nepodporují adult, takže při platbě z Visit, by ti asi účet zablokovali. Zkus mrknout na Paysera.com, ale nevím, jak to mají s erotikou

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Jj, i Paxum. Visit to jsou zlatíčka. Ty tam chceš pracovat?
TW měl německý IBAN, ale změnili ho na belgický a Paysera také ne. Copak nejsou žádné německé peněženky?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Sally »

N26.com si skusala?

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Paxum vs Payoneer

Příspěvek od Olivia »

Sally píše: ↑
stř 07. říj 2020 15:18:07
N26.com si skusala?
Chtela jsem, ale zobrazuje se mi, ze nejsou v nasem regionu. Pritom na netu se pise, ze Cesi N26 pouzivaji. Jsem sice na jinem kontinentu, ale zadala jsem CR jako rezidenci. Tak nevim, co sehralo roli. Vy mate nejakou zkusenost?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět