Prosím, poraďte začátečnici

Market0308
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:46:10

Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Market0308 »

Ahoj, právě začínám s livechatem a chtěla bych se zkušených holke zeptat na pár otázek. Pročetla jsem si diskuze, ale přímou odpověď jsem nikde nenašla. Chtěla bych vysílat z domu, zajímá mě váš názor na paruku. Jsem tmavovláska, ale chtěla bych vysílat jako blondýna. Má s tím někdo zkušenosti? A další otázka, mám zaměstnání, zaměstnavatel za mě odvádí zdravotní a sociální. Je tedy NUTNÉ zařídit si živnostenský list? Nebo mám jen přijít na FÚ a tam jim říct, že jsem plátce daní? A jaké dokumenty k tomu budou chtít? A co když výdělky z livechatu budou vyšší než z mého zaměstnání? A můžu teď začít vysílat a ŽL řešit třeba až s první výplatou? Nebo vše musím mít zařízené ještě než začnu? Děkuju za pomoc :)

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Sally »

Zalezi na ktorom chate vysielas. Znama dostala ban na Jasmine, pretoze si odbarvila vlasy a tym padom uz to neodpovedalo jej ID fotke...horsie ako policia :wall Ale na normalnych chatoch by si s parukou nemala mat problem, len to bude dost nepohodlne vydrzat v tom niekolko hodin denne
Co sa ZL tyka, ja by som to riesila az nieco zarobis a uvidis, ci u webky vobec vydrzis

Market0308
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:46:10

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Market0308 »

A co kdybych se jako blondýna prezentovala hned od začátku? Občanský průkaz mám 4 roky starý, na něm jsem jako bruneta ( středně hnědá) a to se může stát, že se holka během 4 let přebarví na blond.. ale předpokládám, že kontaktní čočky mi neprojdou..

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Sally »

Na americkych chatoch s tym nebudes mat problem. Snad len na Cams by mohli nieco namietat, aspon ked som tam robila, tak mali tendencie dirigovat dievcata ako maju vyzerat. Na Jasmine ti hned pri registracii povedia, ci je to ok, alebo nie, ale skor bud pripravena na buzeraciu :joint

Market0308
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:46:10

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Market0308 »

Buzeraci od koho? Od ostatních holek nebo přímo od toho serveru? Chtěla bych to zkusit na Chaturbate. Při registraci je nutné poslat jim okopírovanou občanku plus fotku, kde držím občanku. Nevadí když už na té fotce budu jako blondýna s barevnýma kontaktníma čočkama?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Sally »

Myslela som buzeraciu zo strany serveru pri schvalovani registracie, pretoze by si vyzerala inak na ID ako v skutocnosti. Pri foteni pre registraciu sa nemaskuj, aby bolo vidno, ze si to naozaj ty. Na Chaturbate potom mozes vysielat v paruke alebo aj v maske.

Market0308
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:46:10

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Market0308 »

To bych mohla zvládnout :) .. ještě by mě zajímalo co přesně je C2C a SPY?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Sally »

c2c = cam to cam = aj uzivatel ma zapnutu kameru a vzajomne sa na seba pozerate
spy = spehovanie, tj. moznost za poplatok sledovat tvoj pvt s inym membrom. Nemoze ale nijako do toho pvt zasahovat (pisat)
:joint

xczechmodel
Příspěvky: 8
Registrován: ned 17. kvě 2015 11:56:51

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od xczechmodel »

Občanka je hlavně z důvodu verifikace věku, ale klidně můžete mít jakýkoliv kostým, dokonce vám ani nemusí jít vidět do obličeje, ale pak nebudete tak uspěšní.

Market0308
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:46:10

Re: Prosím, poraďte začátečnici

Příspěvek od Market0308 »

Ahoj, prosím, co to znamená že mě uživatel zakázal?

Odpovědět