Stránka 1 z 1

Ceny na freechatech

Napsal: úte 10. bře 2015 13:42:17
od FoxieStar
Ahoj holky, tak jsem se chtěla zeptat, jak je to s tokeny na BongaCams?
Pokud víte o nějakých zajímavých chatech, klidně se můžete zmínit ;)

Za kolik co cca a děláte? Jsem úplná začátečnice, tak vůbec nevím, co si za kolik nastavit :)
A dají se nějak blokovat freeusers?
Jsem hodně zvědavá, to víte :D

Jinak ještě mě zajímají ty hry, které tady v příspěvcích byly zmíněné... O co přesně se jedná, jaké hry například?
Díky, díky za odpovědi ;)