Stránka 1 z 1
Kurz USD
Napsal: čtv 06. lis 2014 19:02:27
od Jessica
Holky sledujete jak kurz dolaru leze nahoru? Mám aspoň víc peněz na dárky, jen ať to vydrží

Re: Kurz USD
Napsal: pát 07. lis 2014 12:31:16
od claudinka3
Jj to je mazec dneska jsme taky vybrali krásně snad největší kurz ted jen tak dál:)
Re: Kurz USD
Napsal: pát 07. lis 2014 12:42:58
od claudinka3
A jak vybírate z bankomatu s převodem nebo bez převodu?no my x let vybírali ,že jsme vždy akceptovali kurz co bankomat nabídl...jenže ted jsme přišli na to že když vybereme bez převodu tak je i kolikrát až koruna na víc na větší částce to jde pěkně znát:)takže jedině u nás bez převodu-škoda jen že jsme to nevěděli dřív

Re: Kurz USD
Napsal: pát 07. lis 2014 21:45:50
od Admin
Z přiložených grafů je patrné, že kurz dolaru je hodně vysoko. V případě CZK/USD dokonce nejvyšší za posledních 5 let, což i v případě průměrně vydělávající camgirl znamená nárůst provizí o pěkných pár tisíc korun měsíčně jenom na kurzovním rozdílu

Re: Kurz USD
Napsal: pát 07. lis 2014 21:50:52
od Admin
claudinka3 píše:A jak vybírate z bankomatu s převodem nebo bez převodu?no my x let vybírali ,že jsme vždy akceptovali kurz co bankomat nabídl...jenže ted jsme přišli na to že když vybereme bez převodu tak je i kolikrát až koruna na víc na větší částce to jde pěkně znát:)takže jedině u nás bez převodu-škoda jen že jsme to nevěděli dřív

Vybírejte bez převodu. Některé banky začaly sice ve svých bankomatech nabízet zdánlivě výhodný převod, ale jejich kurz je téměř vždy horší než MasterCard.
Re: Kurz USD
Napsal: sob 08. lis 2014 13:07:09
od Sally
Minuly tyzden som vyberala z bankomatu OTP. Tiez ponukol konverziu a vela kecov okolo toho, ale viem, ze je to nevyhodne, cize som dala bez konverzie a vybrala svojich 1000 Euro. O par dni neskor pozeram do vypisu co to tam mam za katastrofalny kurz a bol to prave vyber z OTP. Tak idem naspat ku bankomatu, ze si precitam, co to tam vlastne pisu k tomu vyberu. A ukazalo sa, ze OTP si automaticky prihodi 6% konverznu prirazku ku kazdemu vyberu, ktory nieje v Eurach! Okradli ma o viac ako 70 dolarov, zlodeji
Odteraz, pri akomkolvek naznaku konverzie, rusim transakciu a idem si najst normalny bankomat