MFC - video

Odpovědět
Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

MFC - video

Příspěvek od Edita »

Zdravím všechny, poradil by mi někdo, jak nahrát na profilovou stránku video, které si lidé kupují za tokeny? Ptala jsem se supportu a dostala tuto odpověd'. "It is not possible to upload your files to MyFreeCams. We cannot host your videos." Nějak nechápu, protože řada modelek tam má videa, takže ta možnost být musí. Děkuji za odpověd'.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: MFC - video

Příspěvek od Sally »

Ahoj, na MFC nenahras video. To co vidis v profiloch su iba obrazky s ponukou na predaj. Video musis nahrat inde a iba posielas linky

chatme
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 27. lis 2014 14:50:25

Re: MFC - video

Příspěvek od chatme »

Ahoj Edito.
Nejde je tam uploadovat. Musíš je mít někde na svém hostingu. Já prodávám velkou spoustu videí (jedná se o stovky až tisíce videí měsíčně. V profilech je mám vystavené i s odkazy na náhledy a je možné dát na MFC i odkaz na offline tip s odkazem na určité video/produkt a oznámení Ti pak přijde na tvůj MFC mail. Klientům pak pošleš odkaz na video do MFC mailu. Ale protože offline tipy ještě nikdo u mě nikdy nevyužil, tak jsem je zrušila.
Klient pak ke mě příjde, vybere si v profilu o co má zájem a pošlě tip. Já mu pak odkaz pošlu na jeho MFC mail.

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: MFC - video

Příspěvek od edita1 »

Děkuji za rady. Nějaký tip, kam si je nahrát? V tomto jsem zcela bez zkušeností.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: MFC - video

Příspěvek od Sally »

Zalezi kolko chces predavat tych videi. Ak iba obcas niekomu, tak si nainstaluj Dropbox. Vytvara automaticke linky k suborom a ked ti niekto zaplati, posles mu prislusny link a on si video stiahne.
Naposledy upravil(a) Sally dne čtv 21. kvě 2015 21:09:27, celkem upraveno 1 x.

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: MFC - video

Příspěvek od edita1 »

Děkuji, vyzkouším.

Odpovědět