Stránka 1 z 1

Začínám :))

Napsal: pon 12. srp 2013 20:15:11
od RandyVixen
Zdravím všechny tady :))
chtěla bych začít s live chatem, ale potřebovala bych poradit :))
při registraci na bongacams si mám zvolit způsob vyplácení, jaký je ten nejlepší ?
Dají se blokovat země ?
Dále jsem na internetu našla stránky, které vysílají livechat pouze do asie.. stáhnete si nějaký šikovný program, ve kterém píšete česky a on automaticky překládá do cizího jazyka a naopak.. máte s tím některá zkušenosti ? webovka zde >>>
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Děkuji za odpovědi :))