Začínám :))
Napsal: pon 12. srp 2013 20:15:11
Zdravím všechny tady
)
chtěla bych začít s live chatem, ale potřebovala bych poradit
)
při registraci na bongacams si mám zvolit způsob vyplácení, jaký je ten nejlepší ?
Dají se blokovat země ?
Dále jsem na internetu našla stránky, které vysílají livechat pouze do asie.. stáhnete si nějaký šikovný program, ve kterém píšete česky a on automaticky překládá do cizího jazyka a naopak.. máte s tím některá zkušenosti ? webovka zde >>>
Děkuji za odpovědi
)
chtěla bych začít s live chatem, ale potřebovala bych poradit
při registraci na bongacams si mám zvolit způsob vyplácení, jaký je ten nejlepší ?
Dají se blokovat země ?
Dále jsem na internetu našla stránky, které vysílají livechat pouze do asie.. stáhnete si nějaký šikovný program, ve kterém píšete česky a on automaticky překládá do cizího jazyka a naopak.. máte s tím některá zkušenosti ? webovka zde >>>
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Děkuji za odpovědi