Keine video, bitte

CamShop
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. bře 2013 22:06:51

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od CamShop »

Ten Acer teda dostává pořádně zabrat :D
Problém je, že není definován žádný standart HD vysílání a chaty si programují vlastní aplikace, které někdy dokážou procesor pořádně vytížit. Visit-X splitter patřil vždy k nenáročným programům, tam by problém být neměl. Doporučuji mít při vysílání spuštěn Správce úloh (Ctrl + Shift + Esc) a sledovat zatížení procesoru

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Magie »

Děkuji a vyzkouším to, hezký den.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Mám win7 (34) a používám manycams.
Naposledy upravil(a) Edita dne pát 07. úno 2014 12:26:35, celkem upraveno 1 x.

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Magie »

Ahojky, tak já zkusila správce úloh a využití procesoru na se pohybuje na 41% až 48% a paměť na 1.98%, takže vše v polovině, a to jsem přidala další 6.chat, nejela jen na 5 chatech a opět "semo tamo" mě někdo neviděl. Asi to bude vážně tím visitem, jelikož předtím jsem používala splitcam. Takže si ho zkusím znova nainstalovat a nebo doporučili by jste mi nějaký lepší splitter? Děkuji za radu.

CamShop
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. bře 2013 22:06:51

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od CamShop »

Nemyslím, že příčínou bude splitter. Ten jenom rozděluje videosignál. Příčina může být taky na straně zákazníka. Nicméně tady jsou další splittery : manycam.com, very-soft.com, webcammax.com

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Magie »

Opravdu děkuji za rychlé rady, když jsem pročítala jiná fóra, tak se modelky buď urážejí a nebo si schválně neporadí, mohu spolehlivě říci, že toto fórum má úroveň a také jej asi navštěvují lidé ochotní poradit ;)

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Edita »

Mohla bych požádat o adresu, ze které se visit-x splitter dá stáhnout? Děkuji. ;)

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Keine video, bitte

Příspěvek od Admin »

Poslední verzi si můžete stáhnout přímo z jejich stránek
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
, ale myslím, že vyžadují registraci. Starší verze se různě dají vygooglit na netu

Odpovědět