https://www.livechatforum.net/phpBB3/
Černé pozadí
https://www.livechatforum.net/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=195
Stránka
1
z
1
Černé pozadí
Napsal:
pon 21. bře 2016 22:33:26
od
edita1
Nepřipadá mi jako dobrý nápad, já osobně nesnáším bílá písmena na černém.
Re: Černé pozadí
Napsal:
pon 28. bře 2016 7:23:57
od
Admin
Dobry den,
dekuji za pripominku, pripravujeme redesign webu a Vas nazor urcite vezmeme v potaz.
admin