Stránka 1 z 1

Černé pozadí

Napsal: pon 21. bře 2016 22:33:26
od edita1
Nepřipadá mi jako dobrý nápad, já osobně nesnáším bílá písmena na černém. :userfriendly

Re: Černé pozadí

Napsal: pon 28. bře 2016 7:23:57
od Admin
Dobry den,
dekuji za pripominku, pripravujeme redesign webu a Vas nazor urcite vezmeme v potaz.
admin