Plastika prs

Vše o zkrášlování a zvyšování atraktivity
Odpovědět
Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Plastika prs

Příspěvek od Sally »

Uvazujem, ze si necham plasticky vylepsit prsia. Mate s tym niektora osobnu skusenost? Tych klinik je vela a neviem sa v tom zorientovat, na co si dat pozor a tak

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Plastika prs

Příspěvek od edita1 »

A kde vylepšit? V ČR nebo SR?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Plastika prs

Příspěvek od Sally »

To je jedno, ceny budu asi priblizne rovnake. Rozhoduje kvalita, som celkom nervozna z tych nepodarenych plastik. Kazda klinika samozrejme tvrdi, ze oni su naj, preto ma zaujimaju osobne skusenosti :doubtful

edita1
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. kvě 2015 22:39:13

Re: Plastika prs

Příspěvek od edita1 »

Ráda bych pomohla, ale nemám zkušenost. V Praze je známý, prý dobrý, MUDr. Měšt'ák.

Olivia
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. čer 2019 11:15:39

Re: Plastika prs

Příspěvek od Olivia »

Ahoj Sally, uz je to starsi tema, jak ses nakonec rozhodla? Ja posledni dobou zase premyslim o modelaci. Neni to nutne, ale klidne bych do toho sla.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Plastika prs

Příspěvek od Sally »

Ahoj, nakoniec som do toho neisla. Bola som na 3 klinikach a vsade mi povedali to iste - vela rezania a zostanu jazvy. Ja mam svoje prsia D a som s nimi viacmenej spokojna, len som ich chcela este troska vylepsit ;) , ale ked som videla tie jazvy, bolo mi zle...

Povedali mi, ze ovela jednoduchsie je to u zien s malymi prsiami. Tam sa zvycajne robi len maly rez okolo bradavky

Ale je mozne, ze na Slovensku mame iba babrakov a inde vedia lepsie ako sa maju robit prsia :lol3

Odpovědět