Internetová studia/zkušená modelka - poradíte?

Odpovědět
Vaka
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. led 2014 0:28:07

Internetová studia/zkušená modelka - poradíte?

Příspěvek od Vaka »

Zdravím, měla bych zájem začít s LiveChatem.
Mám novější notebook (se zabudovanou webkamerou) internet asi 20mb/s - Takže základní techniku snad řešit nemusím. Jazykově - AJ, NJ - jsem na tom dobře co se AJ týče, NJ už je o trochu horší.
Chtěla bych dělat na sebe, dojíždět do studia je pro mě nemyslitelné - nemám auto a bydlím ve špatně dostupném městě.
Chci začít z domova, ale podle toho jak slyším kdo měl jaké nervy, asi nechci začít jen tak hned na sebe a tak se ptám, zda by mi mohl někdo nějaké doporučit? Nebo zkušenou modelku, která poradí "co kde jak" a byla by třeba na drátě při prvním LiveChatu ?
Google jsem použila, ale přesto se ptám a děkuji za odpověď.

CGA
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. led 2014 23:36:54

Re: Internetová studia/zkušená modelka - poradíte?

Příspěvek od CGA »

Rádi Vám nabídneme naše služby, včetně zkušené modelky "...která poradí "co kde jak" a byla by třeba na drátě při prvním LiveChatu"
Baner s linkem na náš web najdete v záhlaví úvodní stránky tohoto portálu,
nebo napište na camgirlacademy@gmail.com

protivka30
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. led 2015 21:46:52

Re: Internetová studia/zkušená modelka - poradíte?

Příspěvek od protivka30 »

Ahoj,
zkus se mrknout na kogustudio.cz. Je to novy livechat v Praze, slysela jsem na majitele a lidi co to tam vedou zatim samy pozitiva da se s nima celkem seriozne mluvit - ja tam ted nastupuju, udelali na me dojem... Rikali mi, ze po zaskoleni muzu klidne makat z domova nebo pokud si troufnu, tak rovnou (kvuli priteli ale nemuzu)..jestli mas Aj v pohode, tak ta ti staci a Nj neres...
tak hodne stesti... :angel
Protivka

Odpovědět