12 LET ZAVEDENÉ STUDIO CHAT-ONLINE

Odpovědět

Máte zkušenost se studiem CHAT-Online?

Ano, jsem bývalá modelka - hodnotím pozitivně!
0
Žádná hlasování
Ano, jsem bývalá modelka - hodnotím negativně!
3
100%
Znám z doporučení od jiných modelek.
0
Žádná hlasování
Neznám, ale mám v plánu se přijít podívat osobně.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

Tereza007
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24. črc 2013 20:58:25

12 LET ZAVEDENÉ STUDIO CHAT-ONLINE

Příspěvek od Tereza007 »

[i]Ahoj holky smile
Úvodem Vás chci krátce varovat před camstudiem. Toto studio je již v krachu.

Ráda bych Vás ale všechny, které sháníte práci pozvala k nám do studia, ve kterém pracuji. V plánu je přestěhování do větších prostor, aspoň je vidět, jak studio prosperuje. :) Momentálně rozšiřujeme náš tým, který je naprosto skvělý a rády přivítáme mezi sebe další holky, které práce bude bavit, jako nás. Musím říct, že za dobu, kdy sama tuto práci provádím jsem se nesetkala se studiem, které je tak pohodové, má nejlepší techniku a je luxusně a efektivně zařízené, používající ty nejlepší a osvědčené metody pro co nejvyšší výdělky holek! Sama za sebe mohu říci to samé, co mé kolegyně, že o vyšších výdělcích a lepším studiu v Praze nevím. Výplaty včas a VYŠŠÍ, než si samy spočítáme dopředu. Řekněte sami, jaké studio Vás překvapí výplatou včas a navíc i milými ciframi na kontě? Já osobně jsem v minulých studiích byla ráda za to, že jsem peníze vůbec dostala a pokud ano, stejně jsem byla okradena. Nechci házet všechna studia do stejného pytle, ale právem si studio CHAT-ONLINE může říkat, že je nejlepší! Ostatně to bylo jedno z prvních studiích v Praze a je zavedené již 12 let! O studiích ve kterých jsem byla předtím mohu vyprávět telenovely, ale to své nejlepší jsme s holkama již našly. Lepší vedení, které nám poskytuje naprostou podporu, lidské i profesionální jednání, včetně bonusů a premií, super a spolehlivé vyplácené provizí jinde nenajdete. K dispozici permanentky do solárií a mnohem více! Navíc to, co dnes jiná studia prezentují jako novinky, s tím CHAT-ONLINE přišel jako první! Až v tomto studiu jsem skutečně přišla na kloub tomu, co jsem dříve při této práci dělala špatně. Nikdo mě už totiž neposadil před kameru, neukázal mi pouze, jak se pracuje s multichaty a ,,plav a vydělávej nám prachy." Trpělivé školení dle Vaší potřeby a poté péče o zvyšování Vašich výdělků, jako jsou Vaše reklama a osvědčené rady. Tohle studio je vyzkoušenou zárukou nejvyšších výdělků. Za 6 hodin vysílání není problém 1500-6000 pro holky, které tuto práci chtějí dělat a jsou ochotny se učit novým věcem, zdokonalit se v jazycích atd. :) Po 2 měsíčním zaučení je možné pracovat z domova za bezkonkurenční provizi a neustálý technický servis.
Proto všem holkám, které chtějí rozšířit náš tým radím - pokud si myslíte, že tato práce je pro vás, je škoda nechat na svém talentu vydělávat hlavně ty, co vám dají kameru a kradou vám výplatu. Koho by zaujala tato recenze a práce, ozvěte se mi na 605 016 778. Pak přijďte na kafe, na pohovor se podívat samy. :) Ale za sebe mohu říct, pokud vás tato práce baví, nebo ji chcete zkusit, nebudete litovat. Studio se nachází pár metrů od stanice Náměstí Míru, takže nejlepší dostupnost. Neváhejte proto a pokud máte minimálně základy AJ, NJ, přijďte mezi nás. Tak už holky nevěřte tomu, čemu dříve já - opravdu existují i studia, kde s vámi budou jednat fér a nebudou vás o nic okrádat a taky se budete cítit jako doma v útulném prostředí se svým vlastním pokojem a díky super atmosféře mezi přátelskym kolektivem. :D
Tak všem holkám zdar smile
[/i]
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: 12 LET ZAVEDENÉ STUDIO CHAT-ONLINE

Příspěvek od Edita »

Řekněte sami, jaké studio Vás překvapí výplatou včas a navíc i milými ciframi na kontě?

Všechny, Terezo, všechny. Výplata v dohodnutém termínu je zcela běžná a dokonce jsou studia, které vyplácí dvakrát do měsíce a hned druhý den a ne jednou a až v půlce dalšího měsíce. Na kontě přibývá tolik, kolik si modelka vydělá, vaše studio dává dokonce nejméně procent z těch, ve kterých jsem byla.
Navíc, pokud stávající modelka přivede do studia jinou, tak pak pobírá peníze z její výplaty, už nevím kolik.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: 12 LET ZAVEDENÉ STUDIO CHAT-ONLINE

Příspěvek od SáraS »

Ještě toto studio funguje prosím?

Odpovědět