GARANCE online studia

Odpovědět
SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

GARANCE online studia

Příspěvek od SáraS »

Jaké máte prosím zkušenosti s online studii?
Zařídí přístupy na různé livechaty, garantují výdělky.

Kam ano, kam ne?
Výhody, nevýhody?
Ráda uvítám zkušenosti.

Měla jsem jedno, je to už několik let, líbilo se mi, že zařídili vstupy na livechaty a já se nemusela všude registrovat, fotit OP a zařizovat tax papíry u těch zahraničních, ale vyplatili mi jednou - podruhé již ne a celý server zmizel ze světa :-(
Díky
S.

Uživatelský avatar
gbcmodels
Příspěvky: 13
Registrován: ned 21. říj 2018 10:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: GARANCE online studia

Příspěvek od gbcmodels »

Za studio GBCmodels mohu říci, že hlavní výhodou jsou zkušenosti a orientace na trhu. Velmi oblíbené jsou rovněž okamžité výplaty nebo půjčky

Začínající dívky se často registrují na nevhodné nebo dokonce podvodné livechaty a nezřídka si i se samotnou registrací nevědí rady. Pokud se prokoušou až k online vysílání, jsou nepřipravené a doslova promrhají počáteční výhodu, kdy mají status nové modelky. Když se jim pak nedaří, vysílají čím dál méně, až skončí úplně

Samozřejmě žádné studio nemůže dát záruku, že zrovna Vy budete vydělávat sto tisíc měsíčně, přesto jsou šance studiových modelek mnohem větší.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: GARANCE online studia

Příspěvek od SáraS »

gbcmodels píše: ↑
sob 28. pro 2019 21:42:50
Za studio GBCmodels mohu říci, že hlavní výhodou jsou zkušenosti a orientace na trhu. Velmi oblíbené jsou rovněž okamžité výplaty nebo půjčky

Začínající dívky se často registrují na nevhodné nebo dokonce podvodné livechaty a nezřídka si i se samotnou registrací nevědí rady. Pokud se prokoušou až k online vysílání, jsou nepřipravené a doslova promrhají počáteční výhodu, kdy mají status nové modelky. Když se jim pak nedaří, vysílají čím dál méně, až skončí úplně

Samozřejmě žádné studio nemůže dát záruku, že zrovna Vy budete vydělávat sto tisíc měsíčně, přesto jsou šance studiových modelek mnohem větší.
Děkuju, toto jsem hledala. Dívám se, že poskytujete i prodej prádla klientům, což je super spojení.

Jak se to dělá v případě,že už někde pod svým nickem dívka vysílá? Lze tento její účet převést "pod studio", nebo je registrována znovu?
S.

Odpovědět