https://www.livechatforum.net/phpBB3/
Sháním robotickou kameru
https://www.livechatforum.net/phpBB3/viewtopic.php?f=30&t=85
Stránka
1
z
1
Sháním robotickou kameru
Napsal:
pon 20. kvě 2013 12:37:23
od
Diore
Sháním robotickou kameru s ovladačem, nabídněte prosím
Re: Sháním robotickou kameru
Napsal:
pon 20. kvě 2013 19:02:30
od
CamShop
Ahoj, mohu nabídnout Sony Evi D30 nebo Canon VC-C4. Cena 5000Kc