Kamarádky do mého domácího studia v Berouně

Odpovědět
chatme
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 27. lis 2014 14:50:25

Kamarádky do mého domácího studia v Berouně

Příspěvek od chatme »

Mám své vlastní malé "studio" v Berouně, ale protože samozřejmě nemůžu pracovat 24/7, tak hledám kamarádky na společné využití. Mám vybavení, krásný prostor, horu zkušeností, ultra rychlý internet za 4000,- měsíčně. Mám výborný klientský marketing, vlastního špičkového grafika/fotografa/video editora a vysokou návštěvnost. Velice vhodné pro začínající holky, protože mohu sdílet své klienty a to Ti ušetří minimálně rok či dva tvrdé práce. Žádné velké studio Ti toto vše neposkytne. Můžeš nastoupit do mého rozjetého vlaku a nemusíš začínat od nuly. Věk od 18 do 35 let. Podmínkou je výborná mluvená angličtina, případně další jazyk. Výdělky jsou skutečně vysoké a díky mé podpoře se o ně nemusíš bát.

kris
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. úno 2015 17:28:11

Re: Kamarádky do mého domácího studia v Berouně

Příspěvek od kris »

Ahoj, jsem začátečník a livechat jako zpusob výdělku mě láká pořád víc a víc. Myslím si, že by mi do začátku pomohly rady zkušené holky jako jsi ty a to co nabízíš mi přijde pro mě ideální. Budu ráda za každou odpověď. Děkuji :)

aileen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. úno 2016 15:24:17

Re: Kamarádky do mého domácího studia v Berouně

Příspěvek od aileen »

Platí ještě tvoje nabídka? Chtěla bych konečně začít vysílat, ale vůbec nevím jak a kde. Bydlím nedaleko Berouna

Odpovědět