Hledám kamarádku do páru

Odpovědět
Robbo
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. črc 2014 22:56:31

Hledám kamarádku do páru

Příspěvek od Robbo »

Ahoj. Hledám kamarádku pro vysílání v páru. Olomouc a okolí.
Preferuji freechaty

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Hledám kamarádku do páru

Příspěvek od hotmercedes »

Ahoj,šla by jsem s tebou do toho ale jsem z Ostravy....

kacenka24
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04. zář 2015 20:13:12

Re: Hledám kamarádku do páru

Příspěvek od kacenka24 »

Ahoj holky .... taky hledám kamarádku do páru, trojky atd. Čím víc lidí, tím větší peníze :-)...... Mám kompletní vybavení a chtěla bych udělat malé studio v Ostravě. Pokud máte některá zájem, tak písněte. Budu se těšit.

Kača

Esse
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. lis 2015 18:16:01

HLADAM LIVE CAM KAMOSKU

Příspěvek od Esse »

Ahoj,robim Mfc ale aj ine chaty a hladam si najlepsie tiez cam modelku, ktora potrebuje rozsitit portfolie web stranky ,videá,foto,live sex vo dvojici alebo trojici za tkns. Ale aj zvysit si CamSkore a ziskat novych klientov a zvysenie svojho konta.Len seriozne!! ,baculky prosim nie,priestor mam- som samostatna modelka -nie studio! Muzi a pariky prosim nereagovat!!
:userfriendly :ok :joint

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Hledám kamarádku do páru

Příspěvek od Sally »

Esse píše:Ahoj,robim Mfc ale aj ine chaty a hladam si najlepsie tiez cam modelku, ktora potrebuje rozsitit portfolie web stranky ,videá,foto,live sex vo dvojici alebo trojici za tkns. Ale aj zvysit si CamSkore a ziskat novych klientov a zvysenie svojho konta.Len seriozne!! ,baculky prosim nie,priestor mam- som samostatna modelka -nie studio! Muzi a pariky prosim nereagovat!!
:userfriendly :ok :joint
poslala som ti SZ

Esse
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. lis 2015 18:16:01

Re: Hledám kamarádku do páru

Příspěvek od Esse »

Ahoj Sally neprislo mi nic,resp som nic nenasla.. :shock2 prosim prekopiruj mi spravicku na postemailseznam@seznam.cz , za tuto technicku chybu sa ospravedlnujem :joint :wow :please :please2

Odpovědět