JasminCam

Užitečné programy usnadňující práci
Odpovědět
Luca
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. lis 2015 18:14:40

JasminCam

Příspěvek od Luca »

Ahoj, mam problem s vysilanim na Jasmin. Prihlaseni trva nekolik minut. Kamera se zapne par minut predtim, nez se program vubec rozjede. Mivam tam cca 5 minut cerne okno, pak mi v nem vyskoci muj obraz(nekdy :D ), pak se ukaze uz rozbehly freecko a pak zbytek. V momente kdy se mi tam nakupi vic lidi ( do par minut cca 30) , tak se zacne sekat obraz i chat. Pak se zasekne uplne cely PC. Co se PVT tyce, do 10 vterin vzdy vypadne. CamtoCam to je hned na restart. Uz zkousim druhy PC, technicky by melo vse splnovat , ale problem neprestava. Zacinam bejt docela zoufala. Je to muj prvni chat, mam odvysilane 3 hodiny(z toho hodina bez obrazu) , 40 prerusenych PVT=40 pravdepodobne nastvanych membru. Admin si me vsimnul, s tim ze me prepoji na server3, ze to pak bude snad lepsi. Pak moderator, ze mi zkusi zvednout cenu. Nepomohlo nic a ja uz nevim. Moje pripojeni pres kabel.tv Down60.3Mb-s|Up8.8Mb-s|Ping46.0ms.
Nevite nekdo prosim, co mam poladit, aby to bezelo normalne ? :?:
Dekuju za kazdou radu.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: JasminCam

Příspěvek od Admin »

Tohle vypadá spíš na problém s PC - slabý procesor, nedostatek paměti apod. Nebo se Vám tam "bije" nějaký software. Zavřete všechny nepotřebné aplikace, případně přeinstalujte celý systém. Kontrolujte vytížení procesoru při vysílání.
Připojení se zdá ok, i když ping 46ms je na kabelovku hodně vysoký. Záleží, na který server jste ping posílala.
Otestujte si kvalitu spojení na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Odpovědět