Kamera

Technické vybavení potřebné k vysílání
Odpovědět
beebee
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:26:10

Kamera

Příspěvek od beebee »

Chtěla bych si koupit nějakou lepší kameru. Jakou byste mi doporučili?

prodej.vybaveni
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. úno 2013 10:27:16

Re: Kamera

Příspěvek od prodej.vybaveni »

Já jsem jak ve studiu, tak doma pracovala s kamerou sony evi D-100. Je to profesionální kamera s dálkovým ovladačem. Teď ji mám na prodej, kdybys měla zájem, napiš.

beebee
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:26:10

Re: Kamera

Příspěvek od beebee »

Škoda, že vidím tvoji nabídku až teď. Koupila jsem starší kameru Logitech. Měla jsem stejně jenom 2000Kč a to by asi na tu sony nestačilo :(

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Kamera

Příspěvek od Leonardo »

Zdravim. Chceme zacat vysielat s dvoma kamerami. Ked som zapojil notebook na velku telku, zistil som ze obraz z kamery logitech c922 nieje vôbec dobry a druhu kameru by trebalo s lepsim obrazom. To bohuzial originalne webkamery neponukaju. Preto rozmyslame nad klasickou velkou kamerou. Zevraj k tomu treba este krabicku Blackmagic Design Intensity Shuttle.

Nevie niekto nejaky jednoduchsi spôsob moznosti vysielania s klasickou kamerou? Aku funkciu musi mat kamera aby ju bolo mozne pouzivat s OBS? Dakujem

Edit: Popripade nevie niekto ci bude mat Logitech ConferenceCam BCC950 lepsi obraz ako C922?

Uživatelský avatar
gbcmodels
Příspěvky: 13
Registrován: ned 21. říj 2018 10:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera

Příspěvek od gbcmodels »

Vetsina videokamer nebo DSLR ma pro live view jenom HDMI vystup, takze potrebujes nejaky konvertor, abys signal dostal do notebooku.
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Kamera

Příspěvek od SáraS »

Jaká kamera (webkamera) je v současnosti nejkvalitnější?

Odpovědět