Stránka 1 z 1

2 kamery na jedno okno

Napsal: stř 11. pro 2019 14:39:11
od SáraS
Má tu někdo návod, jak si nainstalovat vysílání tak, že máte v okénku záběr ze dvou kamer současně?
Díky moc
Sara

P.S.: Ideálně bez OBSka :lol3

Re: 2 kamery na jedno okno

Napsal: stř 11. pro 2019 21:01:09
od Sally
Ide to nastavit napriklad na ManyCam alebo SplitCam

Re: 2 kamery na jedno okno

Napsal: pát 13. pro 2019 22:33:48
od SáraS
Díky, Split vlastně znám! Je někde návod?

Re: 2 kamery na jedno okno

Napsal: ned 15. pro 2019 19:01:22
od Sally
SplitCam sice nepouzivam, lebo velmi zatazuje procesor, ale druhu kameru tam zapnes tou zltou ikonkou vpravo dole
Obrázek je viditelný pouze pro registrované uživatele.