IP kamery
Napsal: pát 26. pro 2014 11:51:12
Ahoj.
Používáte někdo IP kameru? Zajímá mě nějaké doporučení. Jsem dost náročná na kvalitu (světelnost, barevnost, kvalita softu) a v IP kamerách se nevyznám. Díky
Používáte někdo IP kameru? Zajímá mě nějaké doporučení. Jsem dost náročná na kvalitu (světelnost, barevnost, kvalita softu) a v IP kamerách se nevyznám. Díky