Světlo

Technické vybavení potřebné k vysílání
Odpovědět
Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Světlo

Příspěvek od Edita »

Chtěla bych se zeptat, co způsobuje takové ty lesklé plochy na těle nebo obličeji? Špatný úhel osvětlení nebo něco jiného?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Světlo

Příspěvek od Sally »

Ahoj. A ake mas svetlo? Asi ho mas moc blizko a bez difuzera. Radsej odrazaj svetlo od steny alebo daj pred neho aspon zaclonu, aby sa rozptylilo. Na tvar make-up, puder, tak ako vidis vo filmoch maskerky stale niekoho obskakovat a pudrovat. Ak nemas maskerku, musis sama ;)

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Světlo

Příspěvek od Edita »

Tak s pudrem si dokážu poradit a zbytek vyzkouším. Díky. :mrgreen:

veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Re: Světlo

Příspěvek od veronika »

holky jak to máte večer se světlem?ja mam stropni svetlo+lampicku ale obraz stejne nic moc.........nejaka rada?dekuji ;)

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Světlo

Příspěvek od Admin »

Záleží jakou máte kameru, některým nepomůže sebelepší světlo ;)
Stropní světlo nad hlavou není moc vhodné, posuňte ho, aby Vás nasvěcovalo zezadu. A zepředu dvě lampy. Samozřejmě nějaké silnější, ne noční lampičky. Některým kamerám ovšem stačí i svíčka...

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Světlo

Příspěvek od Edita »

S tím nasvěcováním zezadu je trochu problém, většina holek je na posteli nebo na gauči a za nima zed. Já mám navíc problém, občas mi někdo řekne, že mám špatný obraz, jenže já se vidím na počítači celkem dobře a nevím o tom. Kameru mám zatím slabou, budu kupovat lepší. Jinak děkuji za radu s připojením, moc mi to pomohlo.

xczechmodel
Příspěvky: 8
Registrován: ned 17. kvě 2015 11:56:51

Re: Světlo

Příspěvek od xczechmodel »

Dooručuju vám tyhle -
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Jsou to fotosvětla, která změkčují světlo. Změkčené světlo vypadá profesionálněji a měkké světlo právě dělá z holek hezčí. Opravud doporučuju, taky díky tomu můžete natáčet krásné vlogy. Pokud chcete ušetřit tak můžete zkusit jedno světlo.

Odpovědět