Visit-X nový software

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Zdravím všechny, nainstalovala jsem si nový Visit-X software, neustále se mi vypínal a psal "cancel running programs that affect the performance (CPU) of your computer ". Fungoval pouze se dvěma dalšími chaty. Mám 40Mbps, starší verze VX fungovala i se šesti a mobilním internetem. Máte také někdo tento problém? Dá se nějak řešit? To je snad příliš velká spotřeba na jeden chat.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

problém není v připojení. ta zpráva vybízí ke zrušení ostatních programů, protože počítač všechno nezvládá .
jinými slovy - konfigurace počítače nestačí na zvolené chaty, případně další spuštěné programy

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Dá se s tím něco dělat? Když jsem byla ve studiu a byly problémy s videem, majitel většinou řekl, "tyto chaty jsou to samé," jakože by na nich současně video mělo nebo nemělo být a na dalších zase jinak. Chápu správně, že bych si asi měla něco přiinstalovat? Mám win 7(32) a používám Manycams. Se splitcam jsem měla problémy.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Ani ne tak přiinstalovat jako odinstalovat ;) Prostě buď nespouštět tolik programů, nebo koupit nový procesor (CPU), který zvládne větší zátěž

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Ted budu mít asi velmi nejapný dotaz. :lol: Je nějaká možnost vrátit puvodní verzi? VX mi to nechce umožnit.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Zřejmě starou verzi už neplánují podporovat, takže se budete muset přizpůsobit nebo si za Visit-X najít náhradu

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Chtěla bych požádat o radu, jaký procesor koupit, aby zvládal větší množstvé chatů i s visitem.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

To není pouze otázka procesoru, ale sladění celého systému. Moderní sestavy s procesory Intel i3, i5, i7 ale i AMD toho zvládnou hodně a neměla byste mít s vysíláním problém.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Omlouvám se za svoji počítačovou negramotnost. Mělo by tedy stačit, abych přikoupila silnější duo core a zbytek je na technikovi? Nechce se mi na potkání vykládat, k čemu počítač slouží, takže pak je těžko definovat, co potřebuji.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Obávám se, že upgrade procesoru nebude stačit. Nechte si nakonfigurovat počítač nějakou online službou

Odpovědět