W-8 Form

Odpovědět
Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

W-8 Form

Příspěvek od Magie »

Ahojky, na camsu požadují formulář W-8 a chtěla jsem se zeptat, jestli je to určitě ten W-8BEN? Děkuji za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: W-8 Form

Příspěvek od Sally »

A kde konkretne to tam mas? Pokial sa pamatam, podobne formulare su vyzadovane iba od US modelov
Ja uz na cams.com niekolko rokov nerobim, ale stale tam mam ucet, tak sa mozem pozriet.

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: W-8 Form

Příspěvek od Magie »

Ahoj, když kliknu na earnings, tak tohle se mi zobrazí a není psáno, že to je v případě US modelek, tak nevím co s tím a na googlu jsem si našla, že to je formulář pro výdělky z ciziny, které se tam nedaní, aby to nepodléhalo dvojitému danění v cizině i u nás a nezajímá je jestli se to u nás daní, ale vážně nevím jestli to mám vyplnit. Live chat support není k dispozici, tak jsem jim tam poslala maila, ale komunikace s nimi je na nule, bohužel. Díky za odpověď.

You won't receive payment until you complete the W-8 form below.

Individuals must complete and return a W-8 Form.
Please print, complete, scan, and upload a W-8 form. Click here for the form.


Pay periods are on the 1st and 15th of each month. Please allow at least FIVE to SEVEN business days for your payment to be processed and sent to you. (Weekends and national holidays are NOT considered business days.)
Pay period #1: 1st - 15th (Processes on the 16th of the month).
Pay period #2: 16th -31st (Processes on 1st of the following month).

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: W-8 Form

Příspěvek od Sally »

Ahoj. Bohuzial tam nic take nemam a aj ked si vzdy robim kopie vsetkeho, co na chaty odosielam, cams bol moj uplne prvy chat a zrejme som kopiu neurobila :( Ak to vyzaduju, tak im to posli

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: W-8 Form

Příspěvek od Magie »

Děkuji ti Sally za snahu mi pomoci, jsi hodná a konečně jsem se spojila s live chat supportem a ten mi napsal, že vážně potřebují ten formulář W-8. Koukám, že se chystáš na delší dovolenou, tak si to tam krásně užij a žádná nuda pláž, tam hezky jak tě budou chtít vidět svlečenou, tak ať zaplatí :lol: :lol: :lol: ;)

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: W-8 Form

Příspěvek od Magie »

Jo a ještě psal, že pro US modelky požadují W-9 a od CZ modelek přesně ten W-8BEN.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: W-8 Form

Příspěvek od Sally »

Magie píše:Děkuji ti Sally za snahu mi pomoci, jsi hodná a konečně jsem se spojila s live chat supportem a ten mi napsal, že vážně potřebují ten formulář W-8. Koukám, že se chystáš na delší dovolenou, tak si to tam krásně užij a žádná nuda pláž, tam hezky jak tě budou chtít vidět svlečenou, tak ať zaplatí :lol: :lol: :lol: ;)

Tiez dakujem. Aj ked dovolenka bude spojena trosku s robotou. Nemozem mojich fans nechat tak dlho samych, kto by mi to cestovanie platil :D

Odpovědět