Jak začít na Chaturbate

lara
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. led 2013 12:19:02

Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od lara »

Děláte někdo na Chaturbate? Má to být podobné jako MFC ale moc ten jejich systém nechápu

Anetka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. dub 2013 22:43:53

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Anetka »

Ahoj! Prosím našel by se někdo kdo by poradil a vysvětlil jak Chaturbate funguje? Teprve začínám a znám jen free a čekat na pvt :D Děkuji moc!!

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Sally »

Ahoj. Co presne neni jasne? Je to najma tipovaci chat, tzn. ze robis public show a members ta tipuju. Je dost narocne udrziavat spravnu atmosferu a neustale ich motivovat, aby tipovali. Ale mozes robit aj klasickym sposobom a lakat ich na pvt

Anetka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. dub 2013 22:43:53

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Anetka »

Ahoj! Díky za reakci. Hlavně by mě zajímalo jak funguje vyplácení a kolik je ten tip. Asi pro vás primitivní otázka, ale začala jsem tento měsíc, takže se v tomto ještě moc neorientuju. Takže já si tam zadám např. co za kolik budu dělat a pokud toho dosáhnu tak předvedu...rozumím tomu dobře? Díky!

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Admin »

Chaturbate vyplácí 2x měsíčně, za období 1. - 15. a 16. - 31. Peníze odesílají do týdne po ukončení periody. V profilu je však třeba nastavit kolik tokenů chcete proplatit a kam chcete peníze poslat. Podporují Paxum i Payoneer
Cena za jeden token je 0,05$

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hello »

ahoooj! prosím jak se regnu? jsem jako basic member ale jak se apgrejtovat prosím? dekuji

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hello »

Holky prosím Vás, jak je to finančně? Stejne jako na mfc? 1 token 1 koruna?:-) dekuji

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Admin »

Jeden token je 0.05$, stejne jako na MFC

hello
Příspěvky: 9
Registrován: sob 22. bře 2014 0:16:48

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hello »

Prosím Vás, momentálně dělám pouze na Chaturbate, a tak mam obavy, zda.li mi příjde první výplata na Payoneer. Na Payoneeru mám Chaturbate spárované, jen mam strach, aby penízky opravdu přišly. Měly jste první výplatu v pořádku na kartě? Děkuju

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Ahoj holky ,mohla by jste mi některá poradit.Začínám na Chaturbate a vůbec si s tím nevím rady.Jsem z Ostravy a mám své prostory.Budu moc ráda za jakoukoliv radu nebo pomoc do začátku.Moc děkuji

Odpovědět