Jak začít na Chaturbate

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Ahoj,chtěla by jsem vědět jestli ti někdo poradil,Začala jsem pracovat na Chaturbate a neumím se řam zatím orientovat,Nemůžeš mi nějak poradit?

Niki
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 22:57:03

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Niki »

Těžko ti někdo poradí, když to napíšeš takhle všeobecně. Napiš konkrétně co nechápeš, co ti nejde.

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Nemám zatím žádnou zkušenost s žádným chatem.zaregistrovala jsem se na Chatutbate s kamarádkou tá mě měla taky i zaučit ale okolnosti jí to už nedovolí.Potřebovala by jsem jakékoliv rady co se týče vysílání jak mám postupovat.Vím že mám jen zapnout Broadcast your self,kameru a to je vše.Byla jsem tam skoro hodinu a nikdo nepřišel.Nevím co je tam vše nutné napsat nebo nastavit.Co je to vlastně APPS a BOTS a když je to nutné nastavit tak které jsou nejlepší....Nejlepší by bylo kdyby mě mohla zaučit nějaká kočka u mě doma,mám velké prostory.Musela by být ze Severní Moravy..Ale to by jsem chtěla asi hodně....Každopádně moc děkuji za rady a ochotu...

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Sally »

Ahoj. Za hodinu ti nikto neprisiel do miestnosti? To si urcite nebola online. Nestaci iba kliknut Broadcast Yourself. Tam musis povolit kameru, nastavit rozlisenie, kvalitu a mikrofon a potom kliknut na Start Broadcasting. Az potom si online a mala by si vidiet v tom okienku vlavo sama seba a v chatovacom okne vpravo si pisat s membrami ;)

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Ahoj Sally,děkuji za odpověď ale v tom to určitě nebude,Včera jsem tam byla znova, byla jdem online bylo to tam napsané i jsem se viděla....kameru jsem měla povolenou a nic.Nemůže být problém v místnosti nebo v pokpji.jaký je v tom rozdíl.? APPS a BOTS ,co to je a je to vůbez nutné zadávat.A když ano která je nejlepší.Možná mám něco špatně nastavené....děkuji za odpověď.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Sally »

Bola si online a NIKTO nebol s tebou v miestnosti? To by bolo mozne na nejakom malom chate, ale nie na Chaturbate.
Room = mistnost, pokoj atd. je jedno ako to nazyvas, je to stale to iste. Netusim kde robis chybu, ale mozes mi napisat do SZ alebo do emailu tvoj nick a kedy budes online a pozriem sa ci si vobec pre membrov viditelna.
S apps a bots sa teraz netrap. To su len pomocky a pre vysielanie nemusis mat nic z toho nastavene.

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od claudinka3 »

Ahoj jj přesně jak píše Sallynka:) není možné aby ti do místnosti nepřišel za hodinu žádný member na chaturbate.Ještě mě napadlo,že nemáš schválený profil.Podívej se jestli ti akceptovali OP a máš registraci 100%.Já si to taky pamatuji když jsem neměla profil ještě schválený také sem mohla jít online viděla jsem se ale klienti nikde ani jeden tak vtom bude asi problém.Možná jsi nedokončila celou registraci a pustí tě vysílat až ji dokončíš

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Ahoj ,a kde poznám jestli mám něco s registraci v nepořádku? Ale nevím, já jsem si to jednou pustila jen tak a chodili mi tam , za chvílku jsem tam měla 200 tkn,jen jsem nevěděla jak reagovat.....Potom jsem tam pár dnů nebyla ,jak jsem se vrátila ,jsem si tokeny převedla na $ ,potom jsem chtěla vysílat a jak jsem psala hodinu a nic....potřebuji začít pracovat,holky poraďte prosím. :P

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od claudinka3 »

Aha to jsi nepsala jen ze jsi tam byla hodinu a nikdo nepřišel ,takže pokud už jsi vysílala a dostala od klienta tokeny tak máš účet schválenej.Takže tě určitě blokli,mě se to taky stalo dodnes nevím proč.Napsala jsem na support ,že v místnosti nemám žádnýho klienta at se n ato mrkne.Ti my rychle odepsali ,že se omlouvají ,že jsem měla bloklej účet odblokovali a hned sem vysílala.Tady jsou supporti rychlí tak není na co čekat jediná rada je tam napsat:))))

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od claudinka3 »

JInak ještě mě napadlo proč možná máš prázdnou místnost....nevyplnila jsi heslo v settings Privacy?kždyž to rozklikneš a jedeš dolů tak tam máš kolonku Password required for others to view your cam: no a tahle kolonka musí být prázdná...pokud jsi tam napsala nejaké heslo tak te nikdo neuvidí jen klient kterýmu bys tohle heslo dala tak mrkni jinak me nic jiného nenapada:))nebo tedy ještě založit novej účet:)

Odpovědět