Jak začít na Chaturbate

Niki
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. říj 2014 22:57:03

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od Niki »

Přesně jak píše claudinka, zkontroluj si to zaheslování. Nebo ještě jestli sis nedopatřením neblokla celý svět :D
Kdybys byla bloknuta přímo od Chaturbate, asi by ses vůbec nedostala do záložky brodcast yourself
Nejjistější máš, když ti video a zvuk zkontroluje někdo přímo online, což ti tu už někdo myslím navrhoval.

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

Moc vám všem děkuji za rady,spíše to teda vypadá že jsem zablokovaná ,napíšu tam a uvidím...ale nic na tom nemění že se tam neumím vůbec orientovat.Právě to možná,že mě blokli že jsem něco udělala špatně ale nevím co??Moc děkuji....

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od claudinka3 »

ahoj jak to dopadlo odblokovali tě?co ti napsal support? :?:

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

No ,po namahavém dopisování mě odblokovali,a nic k tomu nenapsali.Hrozná spolupráce.Nyníby jsem chtěla začít vysílat ale vůbec nevím jam mám reagovat.Třeba jak zapnout špionáž,nebo když jsem na pvt aby jsem se na něho mohla dívat....c2c a souk.zprávy už ceklem ovládám.Vůbec nevím jak mám rozeznat fiktivní tokeny.Jeden den my poslaly kokem 3000 tkn dělala jsem co chtěli a pak jsem zjistilavže mi skoro nic neposlali.Žádost do Pvt se orý dá taky jen tak nahrát.děkuji za idpověď

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od hotmercedes »

No ,po namahavém dopisování mě odblokovali,a nic k tomu nenapsali.Hrozná spolupráce.Nyníby jsem chtěla začít vysílat ale vůbec nevím jam mám reagovat.Třeba jak zapnout špionáž,nebo když jsem na pvt aby jsem se na něho mohla dívat....c2c a souk.zprávy už ceklem ovládám.Vůbec nevím jak mám rozeznat fiktivní tokeny.Jeden den my poslaly kokem 3000 tkn dělala jsem co chtěli a pak jsem zjistilavže mi skoro nic neposlali.Žádost do Pvt se orý dá taky jen tak nahrát.děkuji za idpověď

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: Jak začít na Chaturbate

Příspěvek od claudinka3 »

Ahoj tak jak pokračuješ?co myslíš špionáž?jinák pravé tokeny poznáš vždy podle zvuku...jeden token jen tak cinkne 100 tokenů už jak kdyby ti nasypal někdo více mincí od 500tokenů je melodie...a melodie stejná je od 1000-1111111 tokenů..poznáš to nejlíp když vždy rozklikneš tokens status...to ti zabere sekundu a budeš si ze začátku aspoň jistá pak pravý tip stopro poznáš..kameru všichni nemají pokud je chces videt tak normálně klikneš na jeho jméno a tam se ti ukáže view profile a takový okynko to rozklikneš..A private za kolik vysíláš si nastavíš tady Settings to rozklikneš a jedeš myší dolů a vybereš si tady Private Show Tokens Per Minute no a to záleží kolik si dáš třeba 30 na začátek než se naučíš..a zemi si blokneš taky v settings ..psala jsi mi soukromou zprávu já si jí nevšimla a pak jsem zapoměla odepsat...psala jsi že jsi jim psala česky...česky boužel supporti nemluví vždy jim napiš rovnou anglicky..tak snad jsi už na to přišla držím palce :)))at se dařííí a nevzdávej to ..jak se s tím naučíš uvidíš že se ti to bude zdát lehký:) :P paaa

Odpovědět