STREAMATE problém

Odpovědět
claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

STREAMATE problém

Příspěvek od claudinka3 »

:?: Ahoj prosím poradí někdo?V poslední době mám problém stále dokola na serveru streamate.Když vysílám tak třeba dvě hodiny mi to jede úplně bez problému a pak zničeho nic když se membři nalogují tak vidím jejich jméno a stále dokola has logged on,has logged off,has logged on ,has logged off,a někdo to zkouší víckrát,když se ho zeptám co se stalo řekne mi že je chyba u něj že má problém s připojením,ale vím že to za směnu udělá třeba i 15 membrům tak si nevím rady co stím.Vybavení jsem znovu obnovila cca kamera a nový pc za 50 000kč všude jinde mě to šlape dobře...jinak tedy já vidím že je vše ok já nevypadávám ze serveru jen boužel ti membři..moc děkuji zda někdo poradí:))) a chatů taky nemám moc ted dělám jen na čtyřech :idea:

Amaee
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. lis 2014 20:22:26

Re: STREAMATE problém

Příspěvek od Amaee »

To je ale problém serveru, ne? Membři se nepřipojují k tobě na PC, to s tím nemá nic společného

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: STREAMATE problém

Příspěvek od claudinka3 »

Jj díky za odpověd já si to taky myslela,že to musí být servru problém :(je to blbý nikdy tak často to nedělalo :ugeek:

Magie
Příspěvky: 52
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: STREAMATE problém

Příspěvek od Magie »

Ahojky, tak já mám taky problém na Streamatu, přesně stejný s tím logováním, ale na to jsem si už zvykla, to oni mají často. Jenomže posledních 14 dní dokonce se zvukem a to, když vypnu mikrofon na serveru (chci vysílat bez zvuku), tak mi někteří píšou, že slyší "nějakou akustiku, že mi tam něco piští" a někteří zase, že neslyší nic, že je to v pořádku. Ptala jsem se supporta a ten řekl, že je to problém v mém počítači s mým zvukem, ale dělám na dalších serverech a zvuk je v pořádku, tak nevím čím to je. Měly jste také některá s tím problém a jak jste to vyřešily? Nebo je tady ten šikovný admin, který umí poradit? Děkuji za odpověď.

claudinka3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55

Re: STREAMATE problém

Příspěvek od claudinka3 »

Ahoj..´hmm zvláštní to bohužel neporadím,ale se zvukem pouze tady mám taky problém.Mě slyší pouze asi 90%klientů ostatní ne.Nevím proč,ale taky jsem si zvykla.A když se podívám do RATE analysis -Streaming with Audio? NO .Takže nechápu!!


(zkus se na sebe podívat přes google když budeš online)pustí tě to i když máš bloklou čr a uvidíš co slyšíš..
A nestává se ti ted taky nově ,že pouze pár klientů co jdou do exklusive se tam prostě nedostanou?Klient co chodíval do exklusive roky ok klikne a nic.Prostě ho to vyhodí zpátky ke mě do free chatu a zkouší to víckrát a pak to vzdá a jde do PVT to ho normálně pustí.Je to tedy jen pár případů ,ale i tak je to nepříjemné.Taky se to nedělo...Ještě k tomu zvuku když se mi sekne zvuk na camsu tak mi automaticky nejde i na streamate ,ale na jiných chatech šlape.

Ještě tedy k těm problémům na streamate:)-také nově mám ,že za směnu mě to prostě párkrát vyhodí z chatu je vidět jen bílá obrazovka a uprostřed kolečko z vykřičníkem plus tedy i na camsu zárověn protože tyhle chaty mám propojené..A na jiných vše ok:)no jsou to záhady(ale tohle bude asi u mě)...Tak at se daří i když sem neporadila přeji at to máš brzo vyřešené-je to nepříjemné když to nešlape tak jak má:) :typing :P

Bublinka
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. čer 2020 7:26:52

Re: STREAMATE problém

Příspěvek od Bublinka »

:wtf no

Odpovědět