Kdy vyplácí Streamate.com

lplenule
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. zář 2013 20:28:00

Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od lplenule »

Ahoj nevíte kdy chodí peníze na Streamate.com? Pracovala jsem od 19.9 - 26.9 tak at vím jestli chodí nějak opožděně ?
Díky ;)

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Admin »

Streamate vyplácí s třítýdenním zpozděním

Magie
Příspěvky: 54
Registrován: úte 15. říj 2013 12:31:54

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Magie »

Ahoj, zrovna se registruji na Streamate a chci se zeptat, jestli vyplácejí pravidelně se 3 týdenním zpožděním jak tady píšete a nebo jen občas a co Streamray (cams) a MyFreeCams? Jaké máte zkušenosti s vyplácením, jsou přesní a nebo mají také zpoždění? Díky za odpověď.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Admin »

Streamate má takový časový plán. Částku vydělanou v daném týdnu pošlou modelce za tři týdny. Tyhle velké chaty si ale plní své závazky spolehlivě a nastanou-li potíže, je to většinou chyba na straně modelky nebo nevhodně zvolený způsob výplaty - zatoulaný šek apod.

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Adriana29 »

ahoj, prosím Vás, jak to chodí na tomto chatu ? všimla jsem si, že modelky jsou v jakémsi Party chatu, kamarádka na něm dnes vysílala a přesto, že dala freechat zamítnout, stejně na free byla. Na tomhle chatu není možnost memberchatu bez free sekce? freechat mi do mé kombinace chatů nezapadá, jelikož neustále mám někde klienty, děkuji :)

Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Gina »

Party chat není memberchat. Jen v něm membři mohou vidět, kdo všechno je v místnosti, takže normální fríčko :D

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Adriana29 »

aha, díky :) takže tam žádný memberchat není ? jsem se tu na foru a i na tom druhém nefunkčním dočetla, že je k dispozici :shock:

Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Gina »

Nevím o tom, že by tam byl klasický member chat. Možná myslí Gold show. To je vlastně show pro ty, kteří zaplatí předem určitou částku

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Adriana29 »

a co když holky mají priváty na jiných chatech, tak jedinou možností je celej ten chat zavřít ? :shock:

jinak supporty tam mají skutečně velmi natvrdlý a to je slabé slovo :lol:

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Kdy vyplácí Streamate.com

Příspěvek od Sally »

Streamate musis vypnut, ked mas pvt na inom chate. Ale Streamate patri k chatom s najvyssimi zarobkami a urcite by som sa snazila presadit tam, ako sa stale prepinat. Iba moj nazor.... ;)
Od supportu moc necakaj. Oni maju radsej spolupracu zo studiami, najma co sa tyka vychodoeuropaniek

Odpovědět