zarobky na mfc

Odpovědět
Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

zarobky na mfc

Příspěvek od Sally »

na MFC robim 2 roky, aky mate vy styl ? robite show vo free za tipy alebo len pvt ? ja to beriem radom :lol: vzdy podla nalady v miestnosti ;) inak to na MFC bohuzial nejde , treba sa prisposobovat .. asi tie casy co sa len sedelo za pc a cakalo na pvt su prec :roll: ale aj tak tam zarabam najviac ;)

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Edita »

Dívala jsem se na modelky na první stránce, sbírají tipy a dělají show na freečku. U jedné jsem četla v biu, že pvt jenom když má slabší den a zrovna čas, asi vydělají na tipech více.
Já se na MFC nechytám, ani mi nevyhovuje, nechce se mi dělat show na free. Občas si ho zapnu s nabídkou show na Skype.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Sally »

Na tipoch mam asi trikrat viac ako na pvt a group. Niekedy robim aj public show, ale tie najvyssie tipy ani niesu za show, poslu tip len tak, casto anonymne alebo offline. Poznam jednu, co sa sustredi na group show. Ma v group aj 100 ludi, to potom inac naskakuje :)

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Edita »

Jak fungují tipy offline?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Sally »

Membri maju moznost poslat modelke tip aj ked neni online. Tokeny sa ti pripisu do uctu a pride aj email. ;)

Monča
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. dub 2014 16:23:57

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Monča »

Jak to děláte, začnete rovnou něcco dělat a čekáte až lidi přihodí a nebo počkáte na první typ a až potom začnete dělat show? Často kdyz jsem delala show na free tak proste stejně nikdo nic neposlal

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: zarobky na mfc

Příspěvek od Sally »

Uz som to pisala v prvom prispevku tohto tematu. Kazdy den je iny a to, na com zarobis jeden den 10 000tokenov, vobec nemusi druhy den fungovat. Pozri koho mas v miestnosti, co maju radi, skus nieco, ak nezaberu, skus nieco ine.

Odpovědět