Nalezeny 4 výsledky hledání

od Bella
pát 30. srp 2013 3:29:34
Fórum: Všeobecně o livechatu
Téma: Paxum
Odpovědi: 3
Zobrazení: 10384

Re: Paxum

jo a chápu to správně, že pokud mi někdo posílá peníze na Paxum, tak potřebuje vědět jenom můj email a nic jinýho se nedozví, že jo?
od Bella
čtv 29. srp 2013 19:23:49
Fórum: Všeobecně o livechatu
Téma: Paxum
Odpovědi: 3
Zobrazení: 10384

Re: Paxum

dobře, děkuju... ještě si zajdu do banky a zeptám se na to
od Bella
stř 28. srp 2013 23:00:47
Fórum: Všeobecně o livechatu
Téma: Paxum
Odpovědi: 3
Zobrazení: 10384

Paxum

já to pořád nějak nechápu... založila jsem si účet, ale nevím, jak je to s těma poplatkama... to si jako musim objednat tu jejich kartu za nějakých 40-něco dolarů ročně, nebo pokaždý, když budu chtít převést peníze platit 50 dolarů??? Nejde to třeba poslat z paxum na paypal?? nebo pak mám ještě tako...
od Bella
čtv 22. srp 2013 22:17:55
Fórum: Všeobecně o livechatu
Téma: Prosím o radu, jsem úplná začátečnice
Odpovědi: 1
Zobrazení: 6959

Prosím o radu, jsem úplná začátečnice

Zdravím, je mi 18 a ráda bych si přivydělávala na livechatu, už nějakou dobu pročítám různá fóra, ale i tak bych si o tom s někým zkušeným promluvila, aby mi do začátku trošku pomohl a vysvětlil co a jak... Tak kdyžtak napiš soukromku, budu moc ráda ;)
(a hlavně co nejdřív :D )