Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pát 30. srp 2013 3:29:34
- Fórum: Všeobecně o livechatu
- Téma: Paxum
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 10384
Re: Paxum
jo a chápu to správně, že pokud mi někdo posílá peníze na Paxum, tak potřebuje vědět jenom můj email a nic jinýho se nedozví, že jo?
- čtv 29. srp 2013 19:23:49
- Fórum: Všeobecně o livechatu
- Téma: Paxum
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 10384
Re: Paxum
dobře, děkuju... ještě si zajdu do banky a zeptám se na to
- stř 28. srp 2013 23:00:47
- Fórum: Všeobecně o livechatu
- Téma: Paxum
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 10384
Paxum
já to pořád nějak nechápu... založila jsem si účet, ale nevím, jak je to s těma poplatkama... to si jako musim objednat tu jejich kartu za nějakých 40-něco dolarů ročně, nebo pokaždý, když budu chtít převést peníze platit 50 dolarů??? Nejde to třeba poslat z paxum na paypal?? nebo pak mám ještě tako...
- čtv 22. srp 2013 22:17:55
- Fórum: Všeobecně o livechatu
- Téma: Prosím o radu, jsem úplná začátečnice
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 6959
Prosím o radu, jsem úplná začátečnice
Zdravím, je mi 18 a ráda bych si přivydělávala na livechatu, už nějakou dobu pročítám různá fóra, ale i tak bych si o tom s někým zkušeným promluvila, aby mi do začátku trošku pomohl a vysvětlil co a jak... Tak kdyžtak napiš soukromku, budu moc ráda
(a hlavně co nejdřív
)
(a hlavně co nejdřív
