Uplne zaciatky

ajakelly
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. črc 2018 8:59:16

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od ajakelly »

Příspěvek smazán adminem jako off-topic

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Příspěvek smazán adminem jako off-topic

Nelinka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. srp 2018 18:59:36

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Nelinka »

Ahojte :)) Nevím kam svůj dotaz zařadit, jelikož se tady tahle problematika neřeší, nebo alespon jsem nenašla žádné informace. Každopádně bych se ráda zeptala na pár věcí ohledně práce na livechatu, když pracuje modelka sama na sebe, tzn. infomace ohledně daní, vystavení příjmů atd. Nevíte popřípadě, kde bych se dozvěděla víc info?? :)) děkuji

ajakelly
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. črc 2018 8:59:16

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od ajakelly »

Ahoj Nelinka,Ja som napisala na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Je tam nejaky pan Majersky a ten vie poradit vo vsetkom. A link som prave nasla na tomto fore.

Xskeet
Příspěvky: 3
Registrován: sob 11. srp 2018 13:26:52

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Xskeet »

Ahoj, vedel mi niekto poradiť kde a ako najlepšie začať s prácou na webke? Ďakujem.

sophie
Příspěvky: 10
Registrován: pát 16. zář 2016 22:45:40

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od sophie »

Nelinka píše: ↑
pon 06. srp 2018 19:03:00
Ahojte :)) Nevím kam svůj dotaz zařadit, jelikož se tady tahle problematika neřeší, nebo alespon jsem nenašla žádné informace. Každopádně bych se ráda zeptala na pár věcí ohledně práce na livechatu, když pracuje modelka sama na sebe, tzn. infomace ohledně daní, vystavení příjmů atd. Nevíte popřípadě, kde bych se dozvěděla víc info?? :)) děkuji
Už se to tu rozebíralo. Na livechat žádná oficiální živnost není, ale založ si ŽL např. na "poskytování služeb osobního charakteru" nebo "modeling." Daníš normálně jako každou jinou živnost, příjmy - výdaje (nebo paušál) = zisk ke zdanění. Z toho jestě zdravotní a sociální pojištění.

sophie
Příspěvky: 10
Registrován: pát 16. zář 2016 22:45:40

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od sophie »

Xskeet píše: ↑
sob 11. srp 2018 13:44:39
Ahoj, vedel mi niekto poradiť kde a ako najlepšie začať s prácou na webke? Ďakujem.
Jestli máš kameru a PC, tak se prostě na nějaký portál zaregistruj a začni vysílat. V čem vidíš problém?

Xskeet
Příspěvky: 3
Registrován: sob 11. srp 2018 13:26:52

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Xskeet »

Je lepšie pracovať pre štúdio alebo skúsiť sám?

sophie
Příspěvky: 10
Registrován: pát 16. zář 2016 22:45:40

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od sophie »

Tohle si asi musíš rozhodnout sám. Hodně záleží na konkrétním studiu, jestli ti pomůže, nebo jenom obere o peníze

Xskeet
Příspěvky: 3
Registrován: sob 11. srp 2018 13:26:52

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Xskeet »

A keby sme vytvorili pár a ty by si ma zaučila?

Odpovědět