Uplne zaciatky

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

V pohode :friends Aj tak tu mam ponuku jedneho studia, aby som im robila manazerku pre modelky, tak si to aspon natrenujem ;)
Na Chaturbate mozes sice predavat videa a fotky za tokeny, ale lepsie su specializovane stranky na toto.
xmodels poznam, ale nikdy som tam nerobila. Ja by som dala prednost Chaturbate.

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj saôôy tak pomalicky zacinam robit, ale mam samozrejme dalsie otazly

mozem na chartube robit aj v tedy ak este nemam overeny vek ?

Nakolko je podla teba blokovanie zemi uciine? pytam sa preto, ze zatial nemam skrabosku a az zajtra mi pride jedna parochna

Nemas nahodou skusenosti aj s Jasmin chatom ?

a inak ako sa vodi tebe ? ako sa mavas ?
Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Overeny vek musis mat na kazdom chate. Bez overenia ta sice na Chaturbate nechaju vysielat, ale nemozes prijimat tokeny.

Blokovanie je sice ucinne, ale da sa celkom jednoducho obist (navod tu davat nebudem). Horsie su videa, ktore nahravaju boti a tie uz potom samozrejme blokovane niesu. Sanca, ze ta niekto najde nahodne, je velmi mala. Ale radsej si dobre rozmysli, komu povies, co robis, alebo dokonca prezradis svoj nick.

Jasminu, ako aj dalsich asi 20 chatov som skusila, ale nakoniec som skoncila na MFC. Tam mi to vyhovuje najviac. Konkretne na Jasmine som dostala pokutu, ze som na chvilu odisla a nebola na kamere a mali tam aj dalsie somariny :phe

A ako sa mavam? Dobre :dance Ak vydrzis, tak uvidis sama. Penazi dost, na SK pomery urcite. Nemusis rano o 5 do roboty, kupit si milion zbytocnosti atd. :lol A najma cestovat - zoberies laptop a ideeees :holidays

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Kiez by si mala pravdu :-) uprimne sama si v tom zatail pripadam dost nesikovna a uprimne neviem si celkom predstavit ze by som mala casom vlastnu klientelu, nemyslim si, ze som skareda ale velmi nesplnam eidealy kresy dnesnej doby na druhej strane ked len tak zo svedavosti prechadzam nahlady chartube fakt vidi ze to robia aj typy zien z uplne ineho cesta a mnohe maju uspech .. a zatial si naozaj hovorim ze ak tomu dam cas a budem sa snazit nejake to ovocie by to priniest mohlo

Inak ak to teda nieje velmi osobna otazka ake boli tvoje prve dni na livechate ? Mna si napriklad v prvy den co som skusala na chartube vobec nikto nevsimol a to doslova Na Jasmine to bolo take rozne ale ak tak to slo len som obcas nevedela co skor.. ci ospisovat alebo sa predvadzat najma ak nie vzdy vies robit vsetko naraz

A v com je ten chat MFC na ktorom si teraz lepsi ako ostatne ? A inak naozaj som ti vdacna ze sa mi venujes nemam s kym o tom moc velmi hovorit a ludia co aj presne vedia o co ide a robia s tym su v mojom zivote dvaja, ty a este jedna baba takze fakt dakujem

Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Zakaznici si ta musia najst a to chce cas. Ak sa odlisujes od "normalu", bude to len tvoja vyhoda. Samozrejme zalezi aj na tom, co v miestnosti vystrajas ;)

Zaciatky su vzdy tazke, bola som nervozna, moc som nechapala co sa deje, nestihala som...Nesnaz sa venovat vsetkym, len potencionalnym platiacim klientom. Jasmina ti da na pociatku promo cenu, preto tam mas viac ludi, ale malokto z nich zostane, ked sa promo skonci

MFC? Jednoducho mi vyhovuje ;) Je tam viac volnosti, nebuzeruju modelky, ze nemozes to a to. A da sa tam zarobit najciac penazi zo vsetkych chatov. Len konkurencia je naozaj velka, a nie vsetkym sa podari prerazit. Zalezi aj na stasti

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sally, tak udajna podporachartubu na svoju dohru clovek, ktory mi zalozil ucet (aj ked som ho o to neziadala a on sa nespytal ci uz konto mam ) na chartube a overil ho mojimi dokladmi nakoniec ked sme sa nedohodli zrusil pristupy ktore som ja nestihla zmenit a aj k samotnemu kontu cize ja som na chartube mnou zalozene konto nemozem overit....
Jasmina je zatial jediny normalny chat okrem chartubu na ktorom som a nieco sa tam da robit a vsak fakt je ze su dost narocni...a to mi trochu robi problem nakolko som na to sama a nedokazem napr urobit take fotky aby to vyhovovalo ich poziadavkam...
preto som sa pytala na to MFC ze by som to skusila aj tam ...skratka sa snazim najst chat, ktory mi bude vyhovovat najviac
Inak Sally, je par veci o by som ti aj nappisala ale nie takto verejne bo je to dost osobne nedalo by sa s tebou kounikovat napr cez mail ? Ak by ta to samozrejme neobtazovalo
Emma

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Sally, uvazujem, ze vyskusam MFC len ma zaskocila trochu poziadavka vo formulari nieco o vas co by so ta take mala dat ? nemam vobec predstavu, myslim tym, ze co take ich moze zaujmat nech nepisem bludy
Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Na MFC zatial nechod. Nieje to vhodny chat pre zacinajuce modelky. Najprv nieco odvysielaj na Chaturbate alebo inde. Na Chaturbate si urob vlastny ucet, nevadi, ze uz ti tam zalozil ucet pod svojim studiom niekto iny (napriklad na MFC by ale toto nebolo mozne).
Viem, ze Jasmina ma velke naroky na fotky. Chcu si udrzat svoj standard, ale niektori membri naopak preferuju amatersku kvalitu, bezprostrednost apod.
Ak nechces nieco pisat verejne, mozes to napisat do sukromej spravy alebo do emailu (odkazy su napravo pod nickom - "Kontaktovat uzivatele:")

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Emma »

Ahoj Sally, problem so chartubom je ten ze ten clovek ma tam asi zaregistroval ako jednotlivca, pretoze ked som chcela overit konto, ktore som vytvorila tesne pred tym ako som spoznala dotycneho, ktory vytvoril a aj overil konto mojimi dokladmi tak mi zo chartubu odpsali ze na tieto doklady uz bolo konto overene. Naledne som chlapikovi napisala mail a poziadala ho aby mi dal pristup ku kontu, ktore vytvoril a overil mojimi dokladmi ze ja od neho nic ine nechcem tak uvidime ci odpise cize zatial som len na jasmine na livechate.sk a este som si vytvorila ucet na bongacams ale tam este tiez overujem doklady.
Kazdopadne na Jasmine to bez tych fotiek ide tazko mam malinku navstevnost
preto uvazujem o dalsich chatoch kde by som ziskala nejaku tu prax. Ostatne by som ti teda napisala do spravy a moc ta poprosim o diskretnost
Emma

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Uplne zaciatky

Příspěvek od Sally »

Neviem ako je to teraz na Chaturbate so zakladanim uctov. Jednoducho napis na Chaturbate support, ze chces zrusit ten studiovy ucet a chces si zalozit svoj vlastny. Ze ta oklamali, bla, bla, bla...;)
Fotky niesu vsetko, je to iba mala cast celeho toho kolotoca ako zarabat. Nevies urobit zopar sexy selfies?

Email ani SZ nemam, tak neviem, ci si mi nic nepisala alebo to tu nefunguje :doubtful

Odpovědět