Internetové připojení

Odpovědět
sweeettt
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. čer 2017 10:51:05

Internetové připojení

Příspěvek od sweeettt »

Ahoj holky, mě by zajímalo od koho máte sjednaný internet. Já bydlím kousek za Prahou a tam poskytuje internet přes kabel jen T-mobile s velmi nízkou rychlostí uploadu - 1,7 Mbs :wall a přes wifinu teda o něco lepší - 5 Mbs. Poptala jsem se u všech poskytovatelů a říkali že k mýmu bydlišti nemají zavedený kabel :( . Vysílám tedy jen přes wifinu a je to nestabilní, občas padá, když trochu silněji fouká vítr nebo je hodně oblačno tak mám horší kvalitu videa. Moc děkuji předem za odpověď holky, přeji všem hodně klientů.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Internetové připojení

Příspěvek od Sally »

1,7Mbps nieje tak zle. Na akych strankach vysielas? Na vacsinu chatov ti to bude stacit, aj ked mozno nie v najlepsej kvalite. Doma mam 20Mbps, cez kabel, je to miestny poskytovatel pripojnenia, ale ked cestujem, je to s pripojenim vselijake, velakrat pod 1Mbps, ale na MFC aj toto staci ;)

sweeettt
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. čer 2017 10:51:05

Re: Internetové připojení

Příspěvek od sweeettt »

Teď vysílám na Jasmin, ale chystám se vysílat i na Chaturbate. Na Jasmin to mám zatím spíš jen pro lidi v Evropě, kvalitu videa pro tyhle lidi mám lepší než pro Američany. Jsem v podnájmu, kdybych zavedla kabelové připojení, musela bych provrtat dvoje dveře. Nevím jestli mám vydržet s wifinu nebo i přesto přejít na kabel. Mimochodem, máte nějaký zkušenosti s Chaturbate? Díky.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Internetové připojení

Příspěvek od SáraS »

sweeettt píše: ↑
sob 17. čer 2017 16:23:13
Teď vysílám na Jasmin, ale chystám se vysílat i na Chaturbate. Na Jasmin to mám zatím spíš jen pro lidi v Evropě, kvalitu videa pro tyhle lidi mám lepší než pro Američany. Jsem v podnájmu, kdybych zavedla kabelové připojení, musela bych provrtat dvoje dveře. Nevím jestli mám vydržet s wifinu nebo i přesto přejít na kabel. Mimochodem, máte nějaký zkušenosti s Chaturbate? Díky.
Co se týče připojení, tak chaturbate mi tolik nežralo.
Nejvíc spotřebovával Stripchat.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Internetové připojení

Příspěvek od SáraS »

Kabel je rychlejší.
Wifi se "drobí" ve vzduchu.

Odpovědět