Výplaty na live chatu

Odpovědět
Vanesska19
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. srp 2016 22:37:28

Výplaty na live chatu

Příspěvek od Vanesska19 »

Zdravím holky předem píšu že se o tuto tématiku dlouho zajímám ,ale praktickou zkušenost nemám bohužel žádnou......
Chtěla bych se na rovinu zeptat jak je to s výdělkama. Setkala jsem se s názorem že za ten týden 3000 max a setkala jsem se s názory že 50 000 až 200 000 měsíčně zajímalo by mě kde je realita a jestli se mi vůbec vyplatí investice do kamery a světel atd)
Pak bych se chtěla zeptat jestli nemá někdo tip na dobré studio v Ostravě a pár rad do začátku
Předem díky za odezvu :angel

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Výplaty na live chatu

Příspěvek od Sally »

Minimum je 0 a maximum su miliony za mesiac, asi tak. Uz sa to tu preberalo a su tu aj clanky o zarobkoch najlepsich modeliek. Nikto ti nezaruci, ze budes zarabat tie 3000 mesacne a ani ta nikto nestopne, ked budes mat zarobene 200 000. Skus a uvidis. PC a kameru asi mas, tak aka investicia? Studio je dobry napad, tam maju aj vybavenie a nemusela by si sa o nic starat, ale v Ostrave nepoznam ziadne. Mozes skusit aj virtualne studio, hlavne je, aby ti mal kto poradit, podrzat ta ked si nebudes vediet rady. Vela stastia ;)

becca
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. črc 2016 22:56:27

Re: Výplaty na live chatu

Příspěvek od becca »

Podle zdejší ankety téměř třetina holek nevydělá ani 5000Kč měsíčně a přes 100 000 je jen 12% :?

sophie
Příspěvky: 10
Registrován: pát 16. zář 2016 22:45:40

Re: Výplaty na live chatu

Příspěvek od sophie »

Neznám lepší práci z domu, než je livechat. Kde jinde vyděláš 1000 Kč nebo i víc za hodinu? A často v podstatě za nic. Samozřejmě hodně záleží, na kterém chatu člověk dělá. Je jen pár chatů, kde se dá vydělat přes 100k měsíčně :holidays

JoeF1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. bře 2018 10:24:02

Re: Výplaty na live chatu

Příspěvek od JoeF1 »

Ahoj. Zajimam se take livechat, mozna i jako par. To se uvidi. Jak jsou na tom s vydelky chlapy ci pary? +-samozrejmne. Dekuji

aja
Příspěvky: 6
Registrován: úte 19. pro 2017 19:57:25

Re: Výplaty na live chatu

Příspěvek od aja »

Chlapi jsou na tom mizerně. Musel bys být velmi výjimečný typ, abys něco vydělal. Jako pár máte mnohem větší šanci. Ale je to jen můj názor, zkus a uvidíš :doubtful

Odpovědět