Payoneer

Helenka
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. led 2015 21:03:23

nejde my založit učet payoneer

Příspěvek od Helenka »

dobrý den prosím vás nejde my založit učet payoneer nejde my tam dát mojí adresu můžete my pomoct sama my to nejde udělat díky.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Payoneer

Příspěvek od Admin »

Dobrý den. Napište konkrétně co a kde nejde vložit a jakou chybu Payoneer hlásí. Nebo mi pošlete do emailu screenshot

FoxieStar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2015 22:52:16

Re: Payoneer

Příspěvek od FoxieStar »

Ahoj holky, dneska jsem si založila účet na Payoneer a na Bongacams...
Když budu normálně první týden makat, ale karta mi přijde až za dva týdny nejdřív, tak dokud nespojím účet na Bongacams s Payoneerem, tak zůstávají peníze u Bongacams a pak mi je pošlou s první platbou až si spojím kartu s Bongacams?

Jinak jsem si spojila ten účet, ale nenašla jsem, kde najdu "spárovaný účty"...
Bongacams mi píše u účtu:

"Type - Payoneer
Please contact support team in order to change
Payoneer Email Approved"

Anglicky umím, ale nějak nechápu, jestli se to tedy spárovalo, nebo ne?
Napsala jsem i na Bongacams support a odepsali, že můžu začít makat klidně hned pokud jsem připojila Payoneer peněženku... ale při tom odklikávání to po mě nechtělo žádný číslo karty ani nic takovýho, takže jsem celá zmatená :lol: Teprve teď jsem si zařídila svůj první účet v bance, takže jsem fakt mládě v bankovnictví :D :lol: :roll:

Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Re: Payoneer

Příspěvek od Gina »

Už si moc nepamatuji to spárování, ale myslím, že se tam zadává i číslo karty, takže počkej až karta dojde a spáruj to ještě jednou. Každopádně o výdělek strach mít nemusíš. Peníze budou stále na Bonga, dokud nebudeš mít vyplácení ok.

beebee
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:26:10

Payoneer kurz

Příspěvek od beebee »

Nevíte podle čeho se počítá kurz Payoneer karty, když vybíráte peníze z bankomatu? Z bankomatu které banky je nejlepší vybírat? Díky

sexygirl
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. kvě 2015 9:52:43

Re: Payoneer kurz

Příspěvek od sexygirl »

Četla jsem na jiném fóru, že je to vždy kurz devizy - nákup, takže bych vybírala z bankomatu banky, která má nejlepší kurz

Anonymka
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. kvě 2015 9:24:15

Re: Payoneer

Příspěvek od Anonymka »

Dobrý den,
potřebuju poradit s payoneerem. Budu Vám moc vděčná. Penízky už tam mám ale nevím jak je mám vybrat! Nikde tam nemají převést na účet nebo zaplatit. Z bankomatu mě to nejde vybrat protože chtějí po mě pin. Žádný jsem nedostala. Nebo je to snad to číslo na kartě? já nevím.... :alien

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Payoneer

Příspěvek od Admin »

PIN kód si zvolíte při aktivaci karty podle návodu, který Vám přišel s Payoneer kartou

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Payoneer kurz

Příspěvek od Admin »

sexygirl píše:Četla jsem na jiném fóru, že je to vždy kurz devizy - nákup, takže bych vybírala z bankomatu banky, která má nejlepší kurz
Kurz Payoneer karty se řídí kurzem MasterCard, k němuž si společnost Payoneer účtuje přirážku 3% Některé banky však v bankomatech nabídnou vlastní směnu, přičemž tento kurz bývá výrazně horší. Doporučuji v takovém bankomatu volit "bez konverze"

Odpovědět