Tokeny v začátcích

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Na tom jojcam resp. xmodels vypisuje nieco ze OSOBNE UDAJE - Zamietnute.. Nic dalej nekonkretizovali. V inych chatoch vzdy napisu konkretne v ktorom policku je nejaky problem. Neviete co to moze byt? Cez jojcam sa nam dokonca ani neda prihlasit, iba priamo cez xmodels stranku.

Tvoj profil OK
Váš popis profilu OK
Váš hlavný obrázok sa overuje
Dokumenty ID ikona sa overuje
ID vášho videa ikona sa overuje
Vaše osobné údaje zamietnuté ??
Zmluva o webovej kamere sa overuje
Pravidlá fair-play OK

Na tom livestripe ma aku hodnotu jeden token ktory dostane modelka? Nikde som to nenasli. Je to klasicky tych 5 centov? Dakujem.

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Cez jojkam
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
prihlasujete v dolnej casti cervenym tlacitkom xmodels a to vas presmeruje na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Kazdy chat to ma inac a tu je tento postup potom uz ak mate vytvoreny ucet staci kliknut na login.
Neviem kde mate chybu ,treba si davat pozor na diakritiku ,cize bez dlznov a mekcenov.
Ak sa to nebude dat tak odznova registracia.
Vymazat cookies z prehladavaca ak pouzivate chrome tu je navod:
Vymažte všetky súbory cookie
Ak odstránite súbory cookie, budete odhlásení z webových stránok a uložené predvoľby by sa mohli odstrániť.

V počítači otvorte prehliadač Chrome.
Vpravo hore kliknite na položku Ďalšie viac a potom nastavenia .
V dolnej časti kliknite na položku Rozšírené .
V časti "Ochrana osobných údajov a zabezpečenie" kliknite na položku Nastavenia obsahu .
Kliknite na položku Súbory cookie a potom Pozrite si všetky súbory cookie a údaje lokality a potom Odstrániť všetky .
Potvrďte kliknutím na položku Vymazať všetko .

A potom mozete znova zacat registraciu
1...
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
2... v dolnej casti cervenym tlacitkom xmodels a to vas presmeruje na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
3.... Kliknete na registraciu

Je to jednoduche a urcite sa to podari.

Hodnota tokenu je 5 /usd/ centrov.
A skusili ste uz vysielat ako to ide.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Vcera za 4hodiny cca 200 tokenov. ( to znamena 10 dolarov :D ) Trik s tokenmi a gold rytierom naozaj fungoval ale aj tak bolo malo ludi v miestnosti. Asi sa treba do toho dostat, ze ako sa chovat atd..
Naposledy upravil(a) Leonardo dne pát 04. led 2019 16:20:37, celkem upraveno 1 x.

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

:yupii Na start je to velmi dobre ,nezalezi kolko ludi je v miestnosti lebo tipuje len par usersov.
Niekde som citala nezmysle ako sa ma spravat modelka aby zaujala.Ze ma tancovat alebo dokonca cvicit a tak zaujme vela ludi.Modelka aby zaujala musi predvadzat akcnu show.Nadrzany chlap ktory pride do miestnosti chce vidiet modelku ako masturbuje podobne ako on na druhej strane si robi dobre.A ked vidi ze modelka neni akcna a robi veci ktore takeho chlapa nezaujimaju , odchadza prec.Velka chyba modeliek byva ze sedia pred kamerou a akoze pocuvaju hudbu.Usersa moc hudba nezaujimat hudba len dotvara atmosferu v miestnosti.Nesmie byt hlasita ani nejak zvukovo odpudzujuca.Hlavny je hlas modelky moze hovorit nielen anglicky ale i slovensky alebo cesky.Okamzite oslovovanie solventnych zelenych a zlatych usersov sa vyplaca tento chat nema spozdenie ako chaturbate alebo MFC.Kde ked nieco poviete tak vlastne users to vidi az za 10-15 sekund ,on napriklad nieco napise alebo tipne a nevidi dlho reakciu modelky a za par sekund ide inde.
Dalej je najlepsie sedych co pisu na plochu umlcovat obycajne pisu nezmysle.Umlcovanie je treba robit rytierom a ked takyto umlcany si dobije tokeny a bude tipovat funkcia pisania sa mu obnovy.Usersow ktory posialaju spamove odkazy na web stranky banovat modelkov definitivne.Takyto user si nikdy nekupuje tokeny je to len spamer.
Upozornujem ze nikde na forach ako tu alebo inde nezverujte svoje nicky.Ludska zavist dokaze narobit vela zla.
Tak vela uspechov a rada poradim ak nastane nejaky problem... :hey :typing

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Teraz som pozrel par modeliek a niektore sedia oblecene, ziadnu show nerobia a aj tak maju v miestnosti 5 gold userov a asi 15 zelenych. To su teda uz stáli klienti asi ze?

Inak doteraz nechapeme ako funguje PVT na chaturbate. Tokeny system neposiela automaticky po kazdej minute ze? To ma posielat divak ručne este pred zacatim PVT? Lebo uz 2x nas oklamali ze to maju naprogramovane ze to dojde po skonceni a nic nedoslo :D

Ten jojcam resp xmodels stale pise pri osobnych udajoch ze zamietnute. Chybaju nam tam polička telefonu (vyplnili sme iba mobilny telefon lebo pevnu linku nemame), skypu a este kategoria spolocnost: registracne cislo firmy, identifikacne cislo firmy a meno spolocnosti. To musi byt vyplnene?

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Gratulujem uspesny start :hey Ono to je klamne ked mas dobru poziciu na stranke este neznamena ze budes mat vela zlatych a zelenych usersov.Je to o tom kolko ludi vydrzi stabilne vydrzat v miestnosti a je to aj o trocha stastie.Niekedy mam pocit ze rumunska vlada dotuje tento vysielaci program pre modelky.
Internetove spojenie maju na vysokej urovni.Rocne takto putuju do rumunska miliardy dolarov.

Ten jojcam oni su swajciari taky akoze predpisovy a poriadku milovny.Tak ten formular aj tak vypada.
Skype udaj das vymysleny napriklad /abcede123/ ako VAT number je rodne cislo.Oni to nekontroluju .
Inak udaje Company nemam vobec vyplnovane.
A dokonca ani telefon a skype. Len mobil.
Company udaje su ked si niekto registruje studio.
Pri vyplnany vzdy vypnite google automaticky prekladac lebo potom posielate skomolene udaje.
To bol aj problem ked vam to kedysi skomolilo ulicu.
Ked vam pisem pocas live chatovania a napisem napr> charuube tak myslim Chaturbate.Pisem tak schvalne lebo oni filtruju slova na konkurencne chaty a sluzby.

Ten lovense je najlepsie kupit z
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Najdete ho na adrese
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

Maju najlepsi pristup k zakaznikom a najlepsie ceny.Majitel eshopu je velmi ustretovy a reklamacie riesy okamzite vymenov za novy kus.Inde sa vam stane ze sa ohradzaju nejakou 30 dnovov reklamaciou a podobne nezmysle.Doporucujem.
:joint
Tak vela uspechov

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Sally »

Leonardo píše: ↑
pát 04. led 2019 19:47:43
Teraz som pozrel par modeliek a niektore sedia oblecene, ziadnu show nerobia a aj tak maju v miestnosti 5 gold userov a asi 15 zelenych. To su teda uz stáli klienti asi ze?

Inak doteraz nechapeme ako funguje PVT na chaturbate. Tokeny system neposiela automaticky po kazdej minute ze? To ma posielat divak ručne este pred zacatim PVT? Lebo uz 2x nas oklamali ze to maju naprogramovane ze to dojde po skonceni a nic nedoslo :D

Ten jojcam resp xmodels stale pise pri osobnych udajoch ze zamietnute. Chybaju nam tam polička telefonu (vyplnili sme iba mobilny telefon lebo pevnu linku nemame), skypu a este kategoria spolocnost: registracne cislo firmy, identifikacne cislo firmy a meno spolocnosti. To musi byt vyplnene?
Zarabat na webke sa samozrejme da aj inac ako masturbovat ;)

PVT - pochopim, ze nova modelka naleti na fake tokeny, pretoze vidi zlty baner vytvoreny uzivatelom a neuvedomi si drobne rozdiely. Ale ako vas niekto moze oklamat na fake pvt? To vam member napisal "sme v pvt, tokeny sa pripisu neskor?" Jedina cesta ako ist do pvt je, ze zakaznik posle ziadost do systemu, vam system otvori okno, kde tu ziadost mozete schvalit alebo nie. Ak ano, zostanete v miestnosti len vy a dany zakaznik, jemu tokeny automaticky ubudaju a vam pribudaju. Ukoncit pvt mozete vy, alebo aj zakaznik, alebo sa ukonci automaticky, ked mu dojdu tokeny. Na Chaturbate je este moznost zaheslovat miestnost, to ale nieje klasicky pvt. Kazdopadne vsade na webke plati - najprv tokeny, potom vykon. Bez vynimky

Spozdenie chatu - (to @aseta) MFC nema ziadne spozdenie chatu 10s ako popisujes. Zrejme ti to robi OBS, ale tazko takto na dialku sudit. Podobne to bude aj na Chaturbate, ale tam moc nerobim, tak ruku do ohna by som za to nedala :doubtful
Naposledy upravil(a) Sally dne ned 06. led 2019 23:36:15, celkem upraveno 1 x.

aseta
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. pro 2018 12:12:57

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od aseta »

Na chaturbate musi mat token zvukovy doprovod ak ho nema je to obrazok
ako tento
Obrázek je viditelný pouze pro registrované uživatele.
Je to vlastne len obrazok original tokeny su ako text zo zltym pozadim a hlavny maju doprovodny text.
Inak nebudem sa uz vyjadrovat k tomu spomalovaniu streamu na livechatoch...zakratko prinesiem videa kde uvidite ako to skutocne funguje a budete velmi ale velmi prekvapeni ako je to vidiet na strane usersa.

Leonardo>>> Napis mi na email aaseta.lvip@gmail.com Mam strach ze admin moze tieto tieto maily citat oni maju pristup do vsetkeho co si piseme aj ako pm spravy.
Dnes treba vysielat konkurencia je nizsia lebo velka cast bab ktore idu cez cam studia maju dnes volno a vysielanim sa ti dvojnasobne zvysuje camskore.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Leonardo »

Sally: Ano presne to som myslel, kazdy vypisuje o tom hesle. 4x sme dali heslo ze potom dojdu tokeny a nic :D.. Naco sa to zaheslovanie teda pouziva?

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Tokeny v začátcích

Příspěvek od Sally »

Pre niektorych membrov moze byt stresujuce ako im ubudaju tokeny z uctu pri pvt a oni vlastne ani nestihnu vsetko co chceli, tak chcu radsej zaheslovanu miestnost. Ak na to vobec pristupis, vyzaduj najprv tokeny za stanoveny pocet minut a co budes v show robit. Priprav sa na to, ze pred koncom zacnu zobrat a natahovat... Pvt je podla mna lepsi, ale ak mas dobreho membra, ktory chce prave toto, tak preco nie

Odpovědět